«Бехштейн» сяє в Старій опері Франкфурта-на-Майні

Сім яскравих молодих піаністів виступили за концертним роялем C. Bechstein D 282 на міжнародному фестивалі «Німецька фортепіанна премія» в рамках трьох концертів, які пройшли в концертному залі Франкфуртської консерваторії і в честь офіційного відкриття Виставки музичних інструментів Musikmesse Frankfurt в будівлі Старої опери. Ці чудові концерти підкорили публіку не в останню чергу завдяки виразному звучанню «бехштейнівського» рояля.
slide1
slide1
slide1
slide1
slide1
slide1
slide1
slide1
slide1
slide1
slide1
slide1
slide1
slide1
slide1
slide1
slide1
slide1


У Старій опері – найголовнішому концертному залі Франкфурта-на-Майні – слухачі із захопленням прийняли Йозефа Моога і Андрейса Осокінса, які виконали фортепіанні концерти Антона Рубінштейна (№ 4) і Франца Ліста (№ 1), в супроводі «Кремерата Балтика» під керівництвом Бояна Віденова .
Концерт транслювався у прямому ефірі на каналі www.klassik.tv, проте його можна подивитися і в записі і в черговий раз насолодитися чудовим – таким блискучим і при цьому потужним і теплим – звуком «бехштейнівського» рояля. Варто тільки пройти за посиланнями:

Rubinstein, Klavierkonzert Nr. 4
Liszt, Klavierkonzert Nr. 1

На концерті в Старій опері були присутні чисельні представники преси і почесні гості – Гідон Кремер, проф. Ларс Фогт, д-р Петер Рамзауер (колишній федеральний міністр, із захопленням музикує на дозвіллі), Паскаль Ложель (голова правління банку Targobank) і Детлеф Браун (генеральний директор компанії Messe Frankfurt). Майже в повному складі було представлено правління та наглядову раду компанії «К. Бехштейн Піанофортефабрік АГ». Напередодні цього знаменного вечора Міжнародний фортепіанний форум представив п’ять колишніх переможців і номінантів, які виступили за концертним роялем C. Bechstein D 282, продемонструвавши його прекрасне звучання в концертному залі Франкфуртської консерваторії. Молоді піаністи А Руем Ан і Йеквон Санвіт зачарували зал на концерті в честь офіційного відкриття виставки, виконавши твори Моцарта, Шопена, Прокоф’єва, Дебюссі, Ліста, Рахманінова. В рамках другого концерту Чінг-Юн Ху і Лукас Генюшас представили на суд публіки твори Скрябіна, Шуберта, Шумана і Гранадоса. А сольний концерт Дмитра Левковича пройшов під знаком музики Рахманінова, Шуберта, Баха і Прокоф’єва.

Вітаємо Міжнародний фортепіанний форум з успішним фестивалем і з нетерпінням чекаємо на Міжнародний конкурс «Німецька фортепіанна премія», що заявлений на наступний рік!

Додаткова інформація: www.pianoforum-frankfurt.de