Компанія «К. Бехштейн» продовжує успішний цикл Бетховена в Празі

Першу серію бетховенського циклу, яку Салім Ашкар виконав в Анежському монастирі в Празі, супроводжував великий успіх. Продовження буде в 2017-2018 рр.
img

Чотири концерти Саліма Ашкарa пройшли в Анежському монастирі Праги при повному аншлазі: публіка із захопленням сприйняла сонати Бетховена в інтерпретації відомого піаніста і аплодувала йому стоячи. У наступному році компанія «К. Бехштейн» закріпить успіх і зробить справжній подарунок меломанам. У свою чергу, Салім Ашкар зможе виконати намічену мету і запропонувати повний цикл бетховенських сонат – тепер і в чеській столиці. Концерти в Анежському монастирі заплановані на 27.11.2017р., 26.02.2018р., 16.04.2018р. і 04.06.2018р.Saleem Ashkar © Petra Hajska

Більш детальна інформація про цикл

Саліму Ашкару ледь виповнилося 17 років, коли його талант був відкритий легендарним диригентом Зубіном Метой. Юний музикант з Назарета отримав можливість виступати з Ізраїльським філармонічним оркестром. У віці 22 років він дебютував в Карнегі-холі і зарекомендував себе, як один із найяскравіших піаністів сучасності. А концерти в Берліні та Празі ще раз підтвердили, що Салім Ашкар по праву входить до числа провідних виконавців музики Бетховена.

slide1

Saleem Ashkar © Liudmila Jeremies