Нова структура збуту для інструментів «Бехштейн» в США

Початок роботи нової компанії Bechstein USA приурочено до відкриття міжнародної виставки музичних інструментів NAMM Show 2017.
img

Початок роботи нової компанії Bechstein USA приурочено до відкриття міжнародної виставки музичних інструментів NAMM Show 2017. Глен Клаттер, ветеран американського ринку збуту фортепіано, в майбутньому буде представляти компанію «К. Бехштейн» на території США.
«Ми продовжуємо пошуки дилерів, щоб розширити присутність брендів C. Bechstein, Bechstein і W.Hoffmann на американському ринку», – говорить Глен Клаттер, чудово ознайомлений зі специфікою галузі. – «Основною метою нашої участі в виставці NAMM Show стане налагодження нових ділових контактів на території США».
Виставка NAMM Show буде проходити з 19 по 22 січня 2017 року в конгрес-центрі Convention Center міста Анахайм (штат Каліфорнія). На цій спеціалізованій виставці, яка вважається найважливішою музичної виставкою в США, будуть представлені різні новинки галузевого ринку: від музичних інструментів і техніки звукозапису до технологій звуку та освітлення.
Компанія «К. Бехштейн» бере участь у виставці NAMM Show 2017 року з репрезентативною підбіркою своїх інструментів різних ліній. Завітайте на виставку NAMM Show! Будемо раді вашому візиту!