Новий Бехштейнівський концертний цикл – в Берлінському драматичному театрі Konzerthaus

У 2017 році концертний цикл, який пропонує компанія «К. Бехштейн», переїжджає на новий майданчик: на вас чекає стильна атмосфера Берлінського драматичного театру Konzerthaus.
img

Бехштейнівські концертні вечори переїжджають в нові стіни! З 31 березня 2017 року концерти будуть проводитися в Берлінському драматичному театрі (Konzerthaus). На вас чекають зустрічі з трьома різносторонніми яскравими піаністами, яких супроводжує міжнародний успіх: Олексій Горлач (31 березня), Хайоу Чжан (21 квітня) и Е-Чжин Гіл (31 березня). В їхніх програмах – твори Баха і Бетховена Шопена і Ліста, Равеля та Скрябіна – справжня захоплююча подорож по світу фортепіанної музики. У Малому залі Берлінського драматичного театру Konzerthaus ви зможете насолодитися не тільки унікальною атмосферою, але і кращою акустикою, ніж в концертному залі Stilwerk Berlin, де раніше проводилися наші концерти. Детальну інформацію про концерти і виконувані твори ви знайдете на нашому веб-сайті в рубриці >> Концерти. Для перших трьох концертів ми пропонуємо єдиний пакет на вигідних умовах: квитки першої категорії за 54 євро і другої категорії за 45 євро в другій категорії (плюс комісійний збір за попередній продаж).

Квитки можна замовити вже зараз прямо в Konzerthaus – на його веб-сайті www.konzerthaus.de або за телефоном каси: 030-203092101.

slide1
slide1
slide1