A 112 (B 112) Modern

slide1
slide1
iconicon

<
>

A 112 (B 112) Modern

Ефектне піаніно приємних розмірів, що володіє всіма характеристиками елітного інструменту. Приголомшливе співвідношення ціни і якості!

academy

Роялі і піаніно Bechstein: інструменти преміум-класу! Поєднують в собі кращі досягнення німецького інженерного мистецтва, чудовий звук і професійну механіку. Роялі і піаніно Bechstein уособлюють традиційне бехштейновское якість: їх звучання велично, солідно, елегантно і гармонійно.

C. Bechstein Academy A 112 Modern: Єдність форми і звукового змісту

Новаторське піаніно C. Bechstein A 112 Modern створене інженерами нашого унікального фортепіанного експертно-виробничого центру в німецькій Саксонії. Сучасна легенда.

Стильне піаніно – естетика в найбільш музичному її прояві.

Стильне піаніно C. Bechstein Academy A 112 Modern зачаровує своїми ідеальними пропорціями. Безумовно, воно найкрасивіше з усіх компактних моделей: в його силует, в його сучасний і в той же час класичний дизайн можна закохатися з першого погляду, а його звучання захопить будь-якого меломана. Стильне піаніно, дуже столичне за своїм характером: ефектне, сучасне, спрямоване в майбутнє. Піаніно A 112 Modern стане родзинкою будь-якого інтер’єру. Стриманість, яку оцінять люди з бездоганним смаком. Це ексклюзивне піаніно свідчить про прекрасний музичний смак його власника і здатне прикрасити будь-який, навіть найвишуканіший інтер’єр.

Не тільки стильне піаніно

Одне з кращих бехштейнівських піаніно, яке захоплює своїм фантастичним об’ємним звучанням при таких невеликих розмірах. Піаніно A 112 Modern, незважаючи на свої компактні габарити, відрізняється просто сенсаційним звучанням! Відрізняється усіма технічними характеристиками легендарних піаніно марки «Бехштейн».

Піаніно марки «К. Бехштейн» з самого початку придбали статус шедеврів фортепіанобудування. Лінія Bechstein пропонує інструменти високого класу з дивно вигідним співвідношенням ціни і якості. Зроблено в Німеччині, в компанії «К. Бехштейн».

A 112 (B 112) Modern Розмiри

149

Ширина см

112

Висота см

57

Глибина см

231

Вага кг

pianino