A 114 Compact

slide1
slide1
slide1
slide1
iconiconiconicon

<
>

A 114 Compact

Його належним чином оцінять увсі любителі музики: піаніно, на якому приємно грати і яке тішить око.

academy

Роялі і піаніно Bechstein: інструменти преміум-класу! Поєднують в собі кращі досягнення німецького інженерного мистецтва, чудовий звук і професійну механіку. Роялі і піаніно Bechstein уособлюють традиційне бехштейновское якість: їх звучання велично, солідно, елегантно і гармонійно.

C. Bechstein Academy A 114 Compact: Акустика і механіка на найвищому рівні

Піаніно C. Bechstein A 116 Compact – інструмент преміум-класу, створений в Німеччині в компанії «К. Бехштейн»! Якість, а також характер і обсяг звучання просто неперевершені. З будь-якої точки зору інструмент преміум-класу, зроблений в Німеччині: кращий преміум-продукт у всьому світі! Тільки елітні піаніно марки C. Bechstein перевершують його за якістю. Піаніно A 116 Compact – шедевр, створений німецькими інженерами і фортепіанними майстрами.
Ось уже понад 160 років піаніно марки «К. Бехштейн» впевнено лідирують в своєму класі і захоплюють навіть найвимогливіших музикантів. Наш унікальний відділ досліджень і конструкторських розробок на основі фірмових традицій створює моделі піаніно, які по праву можуть вважатися авангардними. Використовуючи новітні технології в сфері дерево- та металообробки, ми створюємо інструменти, які відрізняються яскравою індивідуальністю і особливою стабільністю. Довівши до досконалості акустику і механіку цього піаніно, наші майстри надають музичному алмазу ограновування, перетворюючи його на справжній діамант.

Купуючи нове піаніно, не задовольняйтеся звичайним!

Піаніно C. Bechstein A 116 Compact відрізняється, по-перше, особливою міцністю, а по-друге, оптимальним звучанням. Третьою складовою успіху є вигідне співвідношення ціни та якості. Піаніно C. Bechstein Academy A 116 Compact пропонується за дивно доступною ціною. У цьому піаніно є все, що характерно для досконалого інструменту: приголомшливо гармонійне звучання, приємне звуковидобування, універсальність, що дозволяє виконувати будь-який репертуар.
Піаніно C. Bechstein доповнюють асортимент елітної марки «К. Бехштейн », надаючи їй академічність і сучасне звучання. C. Bechstein: легенда, яка живе і перемагає.

A 116 (B 116) Compact Розмiри

151

Ширина см

116

Висота см

59

Глибина см

235

Вага кг

pianino