A 114 Modern Chrome Art

slide1
slide1
iconicon

<
>

A 114 Modern Chrome Art

Це піаніно справляє переконливе враження, виглядає сучасно і в той же час класично.

academy

Роялі і піаніно Bechstein: інструменти преміум-класу! Поєднують в собі кращі досягнення німецького інженерного мистецтва, чудовий звук і професійну механіку. Роялі і піаніно Bechstein уособлюють традиційне бехштейновское якість: їх звучання велично, солідно, елегантно і гармонійно.

C. Bechstein Academy A 114 Modern Chrome Art: Елегантне, з родзинкою, ар-деко

Це піаніно справляє переконливе враження, виглядає сучасно і в той же час класично. «Бехштейн» створює інструменти для справжніх знавців, вимогливих музикантів. А цю модель хочеться слухати і очима!
Не можна не помітити чудові лінії і глибокий чорний блиск. Витончені хромовані елементи («жилки») підкреслюють елегантний силует інструменту і оживляють лаконічні, чітко структуровані поверхні. Верхню раму і відкидну кришку клавіатури прикрашають вишукані виступи, за які піаніно зручно відкривати. Хромовані елементи дозволяють побачити профіль піаніно в новому світлі. Так, консоль – вертикальна фігурна стійка – візуально продовжується і над клавіатурною рамою.
Декоративні пази і витончені краї, з м’якими, ніби приглушеними, обрисами, надають особливу привабливість суворій естетиці форм. Хромовані ніжки-полози стають стильним акцентом. Це піаніно – справжній витвір мистецтва. Таке шкода ховати десь в кутку кімнати!

Сучасне піаніно: краса і величне звучання!

Піаніно C. Bechstein A 114 Modern Chrome Art відрізняється не тільки незрівнянним дизайном, але і незрівнянним звучанням. Почніть знайомство зі світом фортепіано від компанії «Бехштейн» з цієї високої ноти! Незважаючи на свій компактний розмір, це піаніно здатне здивувати своїм об’ємним звучанням і перевершити очікування навіть досвідчених піаністів.
Як усі інструменти з серії C. Bechstein Concert і C. Bechstein Academy, це сучасне піаніно виготовлене в Німеччині і відповідає найвищим стандартам якості і довговічності.

A 114 (B 114) Modern Chrome Art Розмiри

149

Ширина см

112

Висота см

57

Глибина см

231

Вага кг

pianino