A 124 (B 124) Imposant

slide1
slide1
iconicon

<
>

A 124 (B 124) Imposant

Велика резонансна дека, чудовий обсяг звучання. Сучасний інструмент з гарним голосом.

academy

Роялі і піаніно Bechstein: інструменти преміум-класу! Поєднують в собі кращі досягнення німецького інженерного мистецтва, чудовий звук і професійну механіку. Роялі і піаніно Bechstein уособлюють традиційне бехштейновское якість: їх звучання велично, солідно, елегантно і гармонійно.

C. Bechstein A 124 Imposant: Фортепіано для вимогливих музикантів

Піаніно C. Bechstein A 124 Imposant: інженери і фортепіанні майстри фабрики «К. Бехштейн» втілили в життя своє уявлення про ідеальний піаніно. Цей інструмент бездоганний щодо акустики і механіки.
Це піаніно здатне задовольнити навіть найсуворіші вимоги. У моделі C. Bechstein A 124 Imposant є все, що тільки може запропонувати інструмент високого класу: матеріал добірної якості, традиційну майстерність німецьких фортепіанних майстрів, а також високотехнологічне виробництво, мабуть, найсучасніше в світі.

Фортепіано з відмінними експлуатаційними характеристиками

В піаніно C. Bechstein Academy A 124 Imposant елегантний корпус просто фантастичного дизайну. Його механіка захопить навіть найвибагливішого віртуоза. Це справжній роллс-ройс серед піаніно: йому підвладний і шепіт в піанісімо, і гуркіт в фортісімо. Воно чудово виглядає в будь-якому інтер’єрі. Доторкніться до клавіш інструменту: потенціал його звучання і механіки практично невичерпний.
Відкрийте для себе захоплюючий світ музики! Піаніно C. Bechstein A 124 Imposant – справжній «Бехштейн», легенда і мрія, жива традиція німецької музичної культури.

A 124 (B 124) Imposant Розмiр

151

Ширина см

124

Висота см

62

Глибина см

251

Вага кг

pianino