A 124 (B 124) Style

slide1
slide1
slide1
slide1
iconiconiconicon

<
>

A 124 (B 124) Style

Великі, з сильним звучанням і точною механікою. Підходять для виконання в різних стилях.

academy

Роялі і піаніно Bechstein: інструменти преміум-класу! Поєднують в собі кращі досягнення німецького інженерного мистецтва, чудовий звук і професійну механіку. Роялі і піаніно Bechstein уособлюють традиційну бехштейнiвську якість: їх звучання величне, солідне, елегантне і гармонійне.

C. Bechstein Academy A 124 Style: Приємно подивитися, приємно послухати

Піаніно C. Bechstein A 124 Style – розроблене інженерами і фортепіанними майстрами фабрики «К. Бехштейн »- це фортепіано, яке відрізняється соковитим звучанням і віртуозною механікою.

Вражаючий дизайн, об’ємний звук, відмінне враження від гри. Піаніно C. Bechstein Academy A 124 Style – концертний інструмент високого класу, створене для вимогливих професіоналів і не менш вимогливих любителів. Кращого в цьому ціновому сегменті вам не знайти.

Фортепіано: чарівність чудового звучання

Піаніно A 124 Style відрізняється просто ідеальним співвідношенням ціни і якості, а також чудовими пропорціями. Це піаніно було створено фахівцями нашого унікального центрa науково-дослідних і конструкторських розробок. Кожна його деталь продумана до дрібниць, адже ми несемо відповідальність за долю і за майбутнє нашої легендарної марки. Наша фабрика – це лабораторія фортепіанобудування завтрашнього дня. Відчуйте чарівність ідеального бехштейновского звучання. Доторкніться до клавіатури, яка не знає собі рівних.
Фортепiано Bechstein – справжній лідер преміум-сегменту. Їх перевершують лише елітні інструменти C. Bechstein.

A 124 (B 124) Style Розмiри

151

Ширина см

124

Висота см

61

Глибина см

251

Вага кг

pianino