A 175 (B 175)

slide1
slide1
slide1
slide1
slide1
iconiconiconiconicon

<
>

A 175 (B 175)

Відмінний інструмент середніх розмірів, грати на якому сподобається найвибагливішим піаністам.

academy

Роялі і піаніно Bechstein: інструменти преміум-класу! Поєднують в собі кращі досягнення німецького інженерного мистецтва, чудовий звук і професійну механіку. Роялі і піаніно Bechstein уособлюють традиційне бехштейновское якість: їх звучання велично, солідно, елегантно і гармонійно.

C. Bechstein Academy A 175: Рояль німецької якості – жодних компромісів!

Рояль C. Bechstein A 175: коли гра приносить суцільне задоволення. Лінія преміум-класу заснована на традиційних достоїнства фірмових інструментів «Бехштейн» з їх елегантним, стильним, солідним звучанням. Особливу увагу ми приділяємо високій точності ігрового механізму професійної якості.
Кожен такий рояль – це точність ігрового механізму, а також багатство відтінків і нюансів, справжня німецька якість! Рояль C. Bechstein Academy A 175 преміум-сегменту виготовляється на нашій фабриці в саксонському місті Зайфхеннерсдорф (Німеччина). Виробництво роялів C. Bechstein A 175 – це дуже комплексний процес з використанням найсучасніших технологій. Наші фортепіанні майстри прагнуть підкреслити індивідуальність кожного ігрового механізму і домогтися індивідуального звучання при роботі над звучанням інструмента.

Виховання молодих фахівців: інвестиція в майбутнє

Компанія «К. Бехштейн »постійно інвестує в навчання. Наші молоді фахівці – кращі випускники профільного технікуму в Людвігсбурзі (Німеччина). Так ми забезпечуємо спадкоємність знань, досвіду і традицій фортепіанобудування німецької якості.

A 175 (B 175) Розмiр

152

Ширина см

175

Довжина см

334

Вага кг

royal