A 190 (B 190)

slide1
slide1
slide1
slide1
slide1
iconiconiconiconicon

<
>

A 190 (B 190)

Дуже чистий звук, багата темброва палітра, прекрасні ігрові характеристики. До цих клавіш приємно торкатися знову і знову.

academy

Роялі і піаніно Bechstein: інструменти преміум-класу! Поєднують в собі кращі досягнення німецького інженерного мистецтва, чудовий звук і професійну механіку. Роялі і піаніно Bechstein уособлюють традиційне бехштейновское якість: їх звучання велично, солідно, елегантно і гармонійно.

C. Bechstein Academy A 190: Салонний рояль з професійними задатками

Наш відділ досліджень і конструкторських розробок створював модельний ряд преміум-сегменту, орієнтуючись на традиційний «бехштейнівский» профіль звучання, з його широким тембральним спектром і особливою динамікою розвитку звуку, благородного і елегантного. Особливого захоплення вартий професійний ігровий механізм, оснащений спеціальними молоточковими голівками німецької якості – made by C. Bechstein, Germany (зроблено на фабриці «K. Бехштейн», Німеччина)!
Захоплює: багатий тембральний спектр! Салонний рояль C. Bechstein A 190 дозволить вам відчути магію фірмового звучання на недосяжному рівні.

Професійні технології

У процесі створення роялів модельного ряду C. Bechstein на нашій фабриці в Німеччині ми обов’язково враховуємо останні досягнення в області дослідження матеріалів, які використовуються для професійних фортепіано. В рамках тривалих випробувань ми перевіряємо, як навіть найменші зміни в технології можуть відбитися на якості інструментів. Акустична частина точно відповідає ідеальним характеристикам, до яких ми прагнемо: при виробництві роялів преміум-класу ми ні в чому не покладаємося на випадок. Індивідуальне виготовлення, налагодження та інтонування салонного рояля A 190 роблять його справжньою перлиною. Славне ім’я «Бехштейн» міцно асоціюється з такими поняттями, як стабільність, довговічність, краса звуку і бездоганні ігрові характеристики.
За запитом будемо раді надати DVD-диски, які познайомлять вас з унікальними технологіями, що використовуються при виробництві наших фірмових інструментів.
Марка Bechstein була розроблена для музикантів, яких може задовольнити тільки найвища якість, – і для тих, хто ще тільки сходить на цей музичний олімп. Наші інструменти ось уже 160 років захоплюють музичний світ.

A 190 (B 190) Розмiри

153

Ширина см

190

Довжина см

348

Вага кг

royal