A 228 (B 228)

slide1
slide1
slide1
slide1
slide1
iconiconiconiconicon

<
>

A 228 (B 228)

Чудовий напівконцертний рояль! Потужний і об’ємний звук, технічна досконалість, значний потенціал.

academy

Роялі і піаніно Bechstein: інструменти преміум-класу! Поєднують в собі кращі досягнення німецького інженерного мистецтва, чудовий звук і професійну механіку. Роялі і піаніно Bechstein уособлюють традиційну бехштейновску якість: їх звучання величне, солідне, елегантне і гармонійне.

Напівконцертний рояль C. Bechstein: справжній віртуоз

Напівконцертний рояль C. Bechstein Academy A 228, що відноситься до преміум-сегменту, відрізняється об’ємним звучанням і механізмом професійного інструменту. Ви можете стати власником чудового рояля за доступною ціною. Відчуйте чарівність світу Бехштейна у себе вдома! Це цілком реально.

Ніяка інша фортепіанна марка не викликала в останні роки такого пильного інтересу, як «Бехштейн». Постійне розширення німецького виробництва, на якому ми випускаємо і елітні інструменти модельного ряду C. Bechstein, дійсно унікальне в глобальному масштабі.

«Бехштейнiвский» характер звучання

Розроблений інженерами нашого експертно-виробничого науково-дослідного центру «К. Бехштейн »в саксонському місті Зайфхеннерсдорф, напівконцертний рояль C. Bechstein Academy A 228 продовжує славні бехштейновскі традиції; він проводиться в Німеччині німецькими майстрами – з благородних матеріалів і при забезпеченні німецької якості. Спеціальні технології під час встановлення резонансної деки забезпечують багатий «бехштейнiвський» звук. Використання найсучасніших верстатів з ЧПУ дозволяє особливо точно обробити корпус інструменту.

Ігровим механізмом професійного бехштейновского інструменту, оснащеного спеціальними молоточковими головками німецької якості -made by C. Bechstein, Germany, – не можна не захоплюватися!
Конструкція акустичного апарату в бехштейновскіх інструментах гарантує елегантний, аристократичний характер звуку.

A 228 (B 228) Розмiри

159

Ширина см

228

Довжина см

417

Вага кг

royal