P 120

slide1
slide1
iconicon

<
>

P 120

Професійне піаніно для вимогливих знавців. Продумана конструкція з аграфами.

b

Піаніно і роялі, в які легко закохатися. Зроблено в Європі компанією «К. Бехштейн ». Від піаніно для новачків до професійного рояля.

Компактне професійне піаніно для любителів і вимогливих знавців

Якість і фірмові традиції виробництва, зроблено на фабриці C. Bechstein Europe. Вимагайте тільки найкраще! Інструмент з гармонійним, чудовим, «європейським» звучанням – безумовно правильний вибір! Піаніно W.HOFFMANN 120 Professional задовольнить навіть вимогливих музикантів. Оптимальна стійкість і великий обсяг звуку, унікальний характер звучання за рахунок найсуворішого відбору деревини, стабільної конструкції футора і чудової акустичної частини, виготовленої на основі фірмових технологій компанії «К. Бехштейн ».
Зверніть увагу на технічні характеристики цього професійного піаніно. Якість деталей і їх обробки, а також знання і досвід наших фахівців – секрет цього солідного інструменту, грати на якому – справжнє задоволення.

Ігровий механізм і молоточкові голівки – зроблено в компанії «К. Бехштейн»

Особлива геометрія резонансної деки і професійні параметри молоточкових голівок забезпечують бездоганну передачу звуку. Гра на такому інструменті – справжнє задоволення для хорошого піаніста! Голівки для молоточків, що відрізняються високою якістю, ми виготовляємо на нашому заводі в Німеччині. Таке виробництво унікальне в світовому масштабі, як підкреслюється в спеціальній пресі.

P 120 Розміри

150

Ширина см

120

Висота см

61

Глибина см

245

Вага кг

pianino