P 162

slide1

P 162

Компактна модель професійного роялю. Висока якість, народжена в центрі Європи.

b

Піаніно і роялі, в які легко закохатися. Зроблено в Європі компанією «К. Бехштейн ». Від піаніно для новачків до професійного рояля.

Чудовий професійний кабінетний рояль!

W.Hoffmann 162 Professional – справжня європейська якість: отримаєте насолоду від гри і від гармонійного «європейського» звучання. Фортепіанні майстри, що працюють на фабриці C. Bechstein Europe, знають, наскільки важлива музикальність, – адже це частина культури їхнього рідного краю. Фабрика C. Bechstein Europe, як і німецька компанія «К. Бехштейн АГ», – європейський флагман з виробництва чудових роялів. Фабрика, в яку було інвестовано понад 15 млн євро, є передовим виробництвом з оптимальними умовами праці.

Кабінетний професійний рояль з класними ігровими характеристиками!

Рояль W.HOFFMANN 162 Professional підкорює своїм ігровим механізмом, плавним і чудово контрольованим. Кожен елемент відповідає професійним стандартам: європейські майстри вклали в цей інструмент частинку своєї душі.
Роялі W.HOFFMANN 162 Professional виготовляються на заводі в чеському Градец-Кралове, на батьківщині славетних марок W.HOFFMANN і C. Bechstein Europe. Їх бездоганна конструкція запозичена у бехштейнівських інструментів.

Завдяки ретельно виготовленій, більшого розміру резонансної деки кабінетний рояль W.HOFFMANN 162 P відрізняється оптимальною передачею звуку. Співучий тон цього інструменту перетворює гру в справжнє задоволення. Оцініть нашу фірмову якість!
Хромовані деталі надають цьому музичному інструменту особливу чарівність. В роялі W.Hoffmann 162 P вражає не тільки його багатий «внутрішній світ», але і благородний зовнішній вигляд. Цей маленький кабінетний рояль буквально співає!

P 162 Розмiри

151

Ширина см

162

Довжина см

292

Вага кг

pianino