P 206

slide1

P 206

Великий професійний рояль, надійний партнер з яскравим індивідуальним характером.

b

Піаніно і роялі, в які легко закохатися. Зроблено в Європі компанією «К. Бехштейн ». Від піаніно для новачків до професійного рояля.

Якість цього салонного рояля гідно оцінить будь-який професійний музикант

Салонний рояль W.Hoffmann 206 Professional – нічим не затьмарена радість музикування. Враження таке, ніби виступаєш в концертному залі! W.HOFFMANN 206 Professional – саме той рояль, який здатен задовольнити професійні вимоги. W.HOFFMANN 206 Professional – це ретельно підібрані матеріали, чудові технології і віртуозна робота наших майстрів, інструмент, зроблений в Європі за концепцією провідного виробника, компанії «К. Бехштейн»!

Рояль, гідний професіоналів

Як і для всіх інших роялів і піаніно лінії Professional, регулювання ігрового механізму та інтонування проводять досвідчені концертні настроювачі. Ігровий механізм, а також професійна клавіатура виконані згідно C. Bechstein keyboard and action engineering and geometry. Дуже плавне звуковидобування з оптимізованим розподілом ваги, особлива структура покриття клавіш.
Всі професійні роялі W.Hoffmann Professional оснащені молоточковими голівками, які виготовлені на німецькій фабриці «К. Бехштейн». На думку незалежної преси, ця сенсаційна розробка сприяє подальшій оптимізації якості звучання.

Салонний рояль з потужним звучанням

Солідний резерв звучання рояля W.HOFFMANN 206 P дозволить вам досягти найамбітніших цілей і підготуватися до виступів на великій сцені. Цей інструмент стане для вас надійним другом! Ще одне беззаперечне достоїнство цього салонного рояля – його екстравагантність, яка відразу ж помітна завдяки хромованим деталям.

P 206 Розмiри

154

Ширина см

206

Довжина см

379

Вага кг

pianino