T 128

slide1
slide1
slide1
slide1
iconiconiconicon

<
>

T 128

Потужне звучання з романтичним забарвленням. Ігровий механізм, який чуйно реагує на пальці піаніста. Для всіх, хто особливо цінує високу якість.

b

Піаніно і роялі, в які легко закохатися. Зроблено в Європі компанією «К. Бехштейн ». Від піаніно для новачків до професійного рояля.

Звучання для справжніх цінителів: гармонійне, досконале, завершене.

Звучання найвищої якості, яке гідно оцінять і музиканти-аматори, і професіонали. W.HOFFMANN Tradition T 128 – представницьке концертне піаніно. Його солідна висота дозволяє встановити дійсно велику резонансну деку, тому інструмент відрізняється прекрасним звучанням. Це концертне піаніно, створене з добірних матеріалів, – результат кропіткої праці наших майстрів. Фабрика C. Bechstein Europe з виробництва піаніно і роялів унікальна, як за своїми масштабами і суперсучасним оснащенням, так і з точки зору персоналу: тут працює 150 прекрасно навчених майстрів. Крім Німеччини це єдина країна в Європі, де вміють виробляти такі концертні піаніно – найвищого класу і при цьому за доступними цінами.

Неперевершений концертний інструмент

Чому Вам сподобається піаніно W.HOFFMANN Tradition T 128? У нього збалансоване гармонійне звучання, надійна механіка. Це інструмент, з яким можна швидко поріднитися. Оцініть по достоїнству це дійсно неперевершене концертне піаніно. Вражаюча європейська якість: адже саме в Європі зародилося мистецтво фортепіановиробництва. А фахівці на фабриці C. Bechstein Europe володіють природним чуттям стосовно співучого тону інструменту і традицій фортепіановиробництва.

T 128 Розміри

147

Ширина см

128

Висота см

62,5

Глибина см

236

Вага кг

pianino