V 126

slide1
slide1
iconicon

<
>

V 126

Об’ємне звучання, тонке нюансування. Конструкція з аграфами, високої якості

b

Піаніно і роялі, в які легко закохатися. Зроблено в Європі компанією «К. Бехштейн ». Від піаніно для новачків до професійного рояля.

Європейська якість від C. Bechstein Europe

Піаніно з прекрасним співвідношенням ціни і якості! Звучна європейська альтернатива інструментам з азійським корінням. W.HOFFMANN Vision V 126 – гідний представник фортепіанної марки W.Hoffmann – вражає своєю точною механікою і класичним корпусом. За рахунок своєї висоти воно відрізняється об’ємним звучанням. Інструменти модельного ряду Vision W.Hoffmann стабільні і добре тримають лад. Ви хочете купити недороге піаніно, яке буде довго радувати вас своїм збалансованим, гармонійним звучанням? Тоді придивіться до цієї альтернативи європейської якості!

Бездоганна механіка піаніно W.HOFFMANN Vision V 126, з найтоншими нюансами, хорошою репетицією і приємним тембром, повністю відповідає європейським стандартам. Підбір і контроль усіх компонентів проводиться досвідченими майстрами і експертами фабрики C. Bechstein Europe, Чехія. Фабрика гарантує весь процес – від виробничих технологій до суворого контролю якості.

У всіх сенсах вигідне піаніно

Відрізняється дивно привабливим співвідношенням ціни і якості і може пишатися своїм походженням: адже воно було зроблене на фабриці C. Bechstein Europe. Порівняйте різні фортепіанні марки, поцікавтеся, якої якості деталі і компоненти. Ви відчуєте, що і для музичного інструменту важливі хороші гени. А вони у W.Hoffmann Vision V 126 «бехштейнівські»! Фортепіано, що випускаються під маркою W.Hoffmann Vision, створені європейськими майстрами на основі «ноу-хау» материнської компанії «К. Бехштейн» – і з великим почуттям відповідальності за продукцію, що носить це ім’я.

V 126 Розміри

147

Ширина см

126

Висота см

62,3

Глибина см

235

Вага кг

pianino