Zimmermann S 2

slide1

Zimmermann S 2

«Малюк» в сімействі інструментів Zimmermann обіцяє дивовижну динаміку звучання.

img

Zimmermann, designed by C. Bechstein: новий масштаб у класі «мій перший інструмент». Дивно приємна ціна. Від стандарту до класики.

Піаніно не тільки для початківців

Піаніно Zimmermann S 2 – «малюк» в сімействі інструментів Zimmermann; воно повністю відповідає відразу декільком вимогам, які відіграють важливу роль при покупці піаніно для дитини. Модель Zimmermann S 2 можна порекомендувати в якості солідного інструменту з надійним ігровим механізмом і відмінним звуковідтворенням. При середній висоті інструмент володіє достатнім обсягом, що дозволяє хорошу динаміку звуку; на ньому зручніше грати, ніж на маленькому піаніно.
Ця модель підійде як інструмент для дитини і без проблем поміститься в дитячій кімнаті. Бездоганна скрупульозна обробка деталей і компонентів гарантує інструменту довгий термін служби. Всі ці якості перетворюють гру на фортепіано в справжнє задоволення, а саме піаніно – в ідеальний інструмент для піаністів-початківців, який прекрасно підійде і для дитини.

Контроль з боку фахівців компанії «К. Бехштейн»

Модель Zimmermann S 2 виготовляється під невсипущою увагою фахівців компанії «К. Бехштейн» і отримує фірмовий знак якості тільки після того, як успішно витримує виробничий контроль. Система менеджменту якості, впроваджена в нашій компанії, гарантує піаніно Zimmermann S 2 для початківців стабільно високу якість при унікально доступній ціні і тим самим встановлює нові масштаби в цій категорії.

Zimmermann S 2 Розміри

150

Ширина см

120

Висота см

60,5

Глибина см

250

Вага кг