Гарантія

garantie

Ми охоче надамо вам гарантію!

Компанія «К. Бехштейн» пишається тим, що частка браку на її виробництві становить менше 0,01 відсотка. Це вражаючий результат. Наша злагоджена система менеджменту якості (за методикою «шість сигм») гарантує максимальне задоволення від гри на наших фірмових інструментах. Адже не випадково в усьому світі збереглися сотні старовинних роялів і піаніно «Бехштейн» , які все ще радують виконавців. Якщо ви надішлете нам заповнену гарантійну карту, ми охоче надамо вам п’ятирічну гарантію на кожен новий інструмент, що набагато більше, ніж встановлена ​​німецьким законодавцем дворічна гарантія. Гарантія поширюється також на інструменти марок Bechstein, W.Hoffmann made by C. Bechstein Europe і Zimmermann, designed by C. Bechstein.

Гарантійна книжка

При покупці інструменту ви отримуєте гарантійну книжку. У ній містяться цінні вказівки щодо догляду за інструментом і збереження його цінності, a також усі важливі умови гарантійного обслуговування. Роялю або піаніно потрібно виділити відповідне місце в будинку. Інструменту необхідний правильний догляд, як зовні, так і зсередини, а також певні технічні процедури, щоб він був завжди добре налаштованим і відмінно інтонував. Гарантійна книжка подібна сервісній книжці техобслуговування автомобілів: вона полегшує процес технічного обслуговування, і з її допомогою в разі подальшого продажу музичного інструменту ви зможете документально довести регулярне проходження кваліфікованого обслуговування.

Гарантійна карта

Крім того, на останніх сторінках гарантійної книжки знаходиться гарантійна карта у вигляді листівки-купона, яку потрібно вирізати. Якщо ваш дилер ще не зробив цього для вас, вам необхідно заповнити цю карту і відправити її до нас, в компанію «К. Беxштейн» . Це гарантує повний спектр сервісних послуг для вашого нового інструменту компанії «К. Бехштейн».