C. Bechstein Concert

C. Bechstein Concert

Неперевершений рояль для найбільш вимогливих. Багато піаністів вважають його ідеальним. Досконала механіка чуйно реагує на будь-який нюанс. Просто незрівнянний інструмент!

<
>

D 282

Рояль, про який ви можете говорити лише в найвищому ступені. Фантастичне звучання, ідеальні виконавські властивості.

<
>

C 234

Чудова повнота звуку, потужність та динаміка. Вражаюча точність ігрового механізму.

<
>

B 212

Еталон для професіоналів та для вашого музичного салону. Елегантне звучання, характеристики професійного інструменту.

<
>

M/P 192 (A 192)

Найтонше нюансування, відмінна акустика і механіка, чудовий тембральний спектр. Інструмент, гідний захоплення!

<
>

L 167

Професійна модель компактного формату: сама досконалість! Багато хто вважає його найкращим серед невеликих роялів.

<
>

Concert 8

це найкраще концертне піаніно в світі.

<
>

Elegance 124

Надзвичайно елегантна композиція корпусу, a сама конструкція удостоєна нагород.

<
>

Classic 124

Піаніно вищого класу, з класичним дизайном. Гармонійне звучання, глибокі баси, багатий верхній регістр.

<
>

Contur 118

Гарний стильний силует, з латунними елементами. Консолі. Дуже диференційовних звук.

<
>

Classic 118

З класичними прямими лініями, співуче і повнозвучне, відмінна механіка, гармонійний дизайн.

<
>

Millenium 116 K

Лаконічно-стильне, самовпевнене, з вражаючим звучанням. Лауреат міжнародних премій в галузі дизайну.

C. Bechstein – багатий звук

Піаніно і роялі марки C. Bechstein по праву можна назвати вершиною досконалості фортепіанного виробництва. Вони уособлюють неперевершений рівень майстерності. Інструменти C. Bechstein – це індивідуально виготовлені шедеври, бездоганні за формою і за звучанням. Оцініть музичну розкіш, приховану в кожній деталі! Продуманим до дрібниць технологіям виробництва спочатку віддавалася провідна роль в філософії компанії. Граючи на «Бехштейна», можна в повній мірі висловити свої почуття і емоції. За влучним зауваженням одного відомого піаніста, за «Бехштейном» забуваєш прo труднощі, пов’язані з технікою виконання, так як його чудове співуче звучання і досконалий елегантний ігровий механізм дозволяють нічим не скутувати інтерпретацію музики.

Чим глибше знання і багатше досвід, на які спирається виробник фортепіано, тим краще вихідні умови. Чим більше виробник інвестує в дослідження і розробки, тим досконаліше може вийти результат. Чим більше уваги він приділяє кожнiй деталі, тим вище якість і цінність випущених інструментів.

В останні десятиліття компанія «К. Бехштейн »єдиною з європейських виробників фортепіано постійно інвестувала в подальше вдосконалення своїх інструментів. З цим пов’язана і безпрецедентна модернізація виробничої бази, розташованої в Німеччині. Відділ наукових досліджень і розробок компанії «К. Бехштейн »відомий у всьому світі: про нього з повагою відгукуються в професійних колах. Ідея безперервного вдосконалення лейтмотивом проходить через всю історію компанії, починаючи з її заснування Карлом Бехштейном.

Наше підприємство вигідно відрізняється тим, що безперервно збільшує частку деталей власного виготовлення в продукції, що випускається. Так, було створено власне виробництво головок для молоточків: таку бездоганну якість не в змозі запропонувати жоден постачальник. «Бехштейнiвське» піаніно містить цінні конструктивні елементи, які зазвичай можна зустріти тільки в роялях преміум-класу. Така якість матеріалів, така точність виконання деталей, така кропітка робота над кожним інструментом справді унікальні. Піаніно марки C. Bechstein спочатку зайняли лідируючі позиції на ринку елітних інструментів.

За останні десятиліття фортепіанна фабрика «К. Бехштейн »в черговий раз порадувала справжніми шедеврами, серед них -« Золотий рояль »і рояль Sphinx, які відтворюють історичні зразки, а також рояль Sterling, створений у співпраці зі знаменитою срібною мануфактурою Robbe & Berking і представляє собою чудовий екземпляр сучасного фортепіанобудування.

«Бехштейнiвськi» інструменти захоплюють і професійних музикантів, і вимогливих любителів, які шукають кращий інструмент для гри на дозвіллі. Роялі C. Bechstein можна побачити на концертних майданчиках, в консерваторських стінах і в домашніх музичних салонах. Скрізь, де лунають чарівні звуки музики. Поцікавтеся у вашому фортепіанному салоні «К. Бехштейн »DVD-дисками, знайомлять з нашим виробництвом піаніно і роялів: ви дізнаєтеся деякі цікаві подробиці і секрети майстерності «по-бехштейнiвські».