C. Bechstein Renovation

Професійний ремонт і відновлення роялів і піаніно усіх марок і виробників

img

Латинське слово «renovare» означає в перекладі на українську «оновити», «відновити», також в сенсі «освіжити» і «модернізувати». Слово «реновація» дуже точно передає атмосферу робочих буднів в реставраційних майстернях C. Bechstein Renovation. Адже тут старі роялі і піаніно отримують друге життя руками досвідчених фахівців.

Ви хочете відремонтувати і відновити старий інструмент? Зусиллями експертів з C. Bechstein Renovation в чеському місті Градец-Кралове ваш старий рояль засяє в новому блиску і знайде колишню міць звучання. З 1853 року компанія «К. Бехштейн» створює унікальні піаніно і роялі: слід згадати, що напрацьовані за цей час знання і досвід в повній мірі використовуються і при ремонті улюблених музичних інструментів наших клієнтів.

Заглянемо в реставраційні майстерні C. Bechstein Renovation в чеському Градец-Кралове!

img

Історичні екземпляри знаходять друге життя

«Пацієнтам», які потрапляють в наші майстерні C. Bechstein Renovation, часто більше ста років. Протягом декількох поколінь вони були вірними супутниками своїх власників, пройшли з ними через світлі, а нерідко і важкі, часи. До таких інструментів прив’язується серцем, з ними пов’язані різні спогади, це справжні колекційні предмети, які становлять величезну особисту цінність для власника. І це легко зрозуміти: хто хоч раз доторкнувся до клавіш прекрасного старовинного, а тепер відновленого, інструменту, той напевно був зачарований магією його унікального історичного звучання.

У чому різниця між реставрацією і відновленням роялів?

При реставрації інструменту, якщо підходити з суворими мірками, можна використовувати тільки історичні компоненти і матеріали. Однак, фахівці C. Bechstein Renovation не зупиняються на цьому: наші фортепіанні майстри володіють великим досвідом в оновленні окремих деталей, якщо це сприяє оптимізації звучання і звуковидобування. Таким чином, сучасні запасні частини майже завжди означають значно покращену якість та довговічність інструменту. Ваші піаніно або рояль придбають новий потужний голос і порадують вас чудовим ігровим механізмом!

img

Завдяки майстерності та вмінню наших фахівців ваш улюблений інструмент з багатою історією знайде тут друге життя

Для початку потрібна ретельна діагностика

Щоб реставрація була успішною, спочатку необхідно уважно проаналізувати: в якому стані знаходиться механіка інструменту, як він звучить? Чи постраждало дерево, як йде справа з «внутрішнім світом»? Як виглядає лакована поверхня вашого улюбленого інструмента?

Таку діагностику може виконати тільки кваліфікований майстер або реставратор при огляді фортепіано на місці. Заочна оцінка, в тому числі на підставі фотографій, свідчить про несерйозність підходу і не може дати достовірних результатів. Тільки погравши на інструменті і уважно вивчивши його внутрішній світ, можна зрозуміти, що необхідно для його відновлення.

Скільки коштує реставрація або відновлення мого рояля?

Перед відновленням рояля ви отримаєте детальний кошторис, в якій будуть перераховані всі рекомендовані заходи. Ціна у вирішальній мірі залежить від того, скільки років вашому інструменту, наскільки добре зберігся його зовнішній вигляд, в якому технічному стані він знаходиться, які його акустика і звучання. Одні види робіт можна виконати оперативно, інші ж дуже трудомісткі і вимагають часу. Усі ці моменти здатні істотно вплинути на вартість відновлення вашого інструменту.

Обсяг послуг з ремонту і реставрації ми визначаємо разом з клієнтом індивідуально. Зрозуміло, ми готові дати рекомендацію, які роботи слід виконати в першу чергу, щоб інструмент не першої молодості отримав колишню шляхетність.

Безумовно, ви отримаєте сертифікат, що підтверджує проведені роботи, і гарантію. Це виявиться корисним і в тому випадку, якщо ви вирішите продати інструмент: ви зможете надати покупцю підтвердження кваліфікованої реставрації, що зберігає його цінність.

img

Послуги реставраційних майстерень C. Bechstein Renovation з ремонту інструментів усіх марок і виробників:

Ваш інструмент потребує ремонту акустичної частини? В оновленні механіки, включаючи клавіатуру і голівки молоточків? Чи доведеться повністю реставрувати корпус? Ми пропонуємо повний спектр послуг з відновлення й капітальному ремонту фортепіано і є вашим компетентним партнером з усіх питань. Нижче наведено вибірковий перелік послуг, які надають майстерні C. Bechstein Renovation.

Акустичний апарат

◉ Ремонт і фарбування чавунної рами

◉ Відновлення цілісності тріснутої деки, або шляхом закладення тріщин, або за рахунок виготовлення нової деки з подальшим покриттям спеціальним лаком

◉ Нові струни і вірбелі забезпечують високу якість звуку і стабільне тримання ладу

◉ Ремонт тріснутих штегів з виготовленням нових накладок

І багато іншого…

Капітальний ремонт механіки

◉ Клавіатура: будь-які ремонтні роботи, включаючи нові накладки на клавіші і нову гарніровку

◉ Установка нових голівок молоточків і деталей механіки

◉ Точне регулювання механіки та інтонування голівок молоточків

І багато іншого…

Ремонт і перефарбування корпусу

◉ Будь-які столярні роботи, включаючи шпонове покриття

◉ Полірування і лакування (за бажанням – дзеркальний або шовковистий блиск)

І багато іншого…

Важливий момент: серйозність фортепіанної майстерні

Чи знаєте ви, що в світі не так багато кваліфікованих майстерень, яким ви можете без побоювання доручити відновлення свого рояля? Тільки професійна реставраційна майстерня, що володіє необхідним технічним обладнанням та різнопрофільними фахівцями з відповідним досвідом і кваліфікацією, може допомогти вашому інструменту відновити свій виразний «голос» і ще багато десятків років радувати своїми відновленими ігровими якостями.

У реставраційних майстернях C. Bechstein Renovation працюють столяри і фортепіанні майстри з багаторічним досвідом ремонту та реставрації цінних інструментів; в нашому арсеналі – новітнє обладнання, що дозволяє виконувати будь-які необхідні роботи за всіма законами реставраційного мистецтва.

img

Ексклюзивні інструменти засяють в новій величі

img

Уважна зовнішня реставрація – щоб старий рояль виглядав «як новенький»

В рамках відновлення піаніно або рояля важливу роль відіграє зовнішня обробка. Адже, крім іншого, ваш музичний інструмент також служить ефектним предметом інтер’єру. Обговоріть з нами свої ідеї та побажання: вам більше до душі дзеркальний блиск або шовковиста поверхня? У нас є всі можливості для того, щоб провести зовнішню реставрацію і повернути інструменту його первісний вигляд – чи навіть повністю оновити лаковану поверхню преміум-якості.

Поряд з виконанням замовлень клієнтів реставраційні майстерні C. Bechstein Renovation також проводять ремонт і оновлення фірмових інструментів з власних запасів: потім ми пропонуємо їх на продаж.

widget-map

Контакт

C. Bechstein Renovation

img

Petra Šimůnková

C. Bechstein Renovation

C. Bechstein Europe, s.r.o. / Pianocentrum Hradec Králové
Bratří Štefanů 1057
50003 Hradec Králové
Tel. +420 – 495 444 333
Свяжитесь с нами