Цифрова система C. Bechstein Vario і мобільний додаток Vario

Відключення звуку для фортепіано та роялів: цифрова система C. Bechstein Vario дозволяє грати в навушниках в будь-який час доби. A мобільний додаток Vario об’єднає ваше акустичне піаніно і цифровий світ – доступно для Apple iOS.

img

Цифрова система відключення звуку C. Bechstein Vario

Відключення звуку: завдяки цифровій системі C. Bechstein Vario ваше акустичне піаніно доставить вам подвійну радість. Система відключення звуку, яка пропонується на ринку зокрема як «Система SILENT», в застосуванні до інструментів бехштейнівських марок носить ексклюзивне найменування «Цифрова система C. Bechstein Vario». Завдяки цій технології ви отримуєте два інструменти в одному. Цифрова система відключення звуку C. Bechstein Vario може бути установлена в умовах заводу-виробника на всіх нових роялях і моделях піаніно (made by C. Bechstein).

Система Vario радує піаніста чудовим звучанням концертного рояля C. Bechstein D 282 – максимально точним у дрібницях і по-справжньому автентичним: саме так звучить фортепіано! Фортепіанні семпли звучать настільки гармонійно і збалансовано, що не набридають навіть при тривалому використанні.

При роботі цієї системи відбувається відключення звуку: молоточки не ударяють по струнах інструменту, струни і дека залишають поза передачею акустичних сигналів. Цим пояснюється і універсальне найменування такої системи – Silent System. Ваше оточення не буде чути жодного звуку, коли ви будете займатися музикою на своєму інструменті. Тепер ви можете грати і репетирувати день за днем нікому не заважаючи: жоден звук не вирветься назовні.
Крім того, всі інструменти з актуальних модельних рядів компанії «К. Бехштейн» можуть бути дооснащені такою системою Silent: в цьому випадку її встановлюють додатково.
Оновлення системи Vario: компанія «К. Бехштейн» пропонує вам унікальну можливість підтримувати фірмову систему Vario на самому актуальному рівні – за рахунок її регулярного оновлення.

img
СИСТЕМА ВІДКЛЮЧЕННЯ ЗВУКУ C. BECHSTEIN VARIO

Грайте на акустичному фортепіано в навушниках – і з мобільним додатком Vario

img

Що вміє мобільний додаток C. Bechstein Vario?

Додаток Vario розширює функціональність вашої системи C. Bechstein Vario для піаніно і роялів – a значить, і ваші творчі можливості. У мобільному додатку доступні наступні функції:

• Три музичні області застосування: репетиція, запис і функція «поділитися»
• Запис власної гри на фортепіано за допомогою функції запису
• Можливість поділитися звуковим файлом по електронній пошті, через Whatsapp, Messenger і т. д
• Подальша обробка в різних мобільних музичних додатках
• Акустичний метроном в якості помічника при репетиції

Чи буде працювати цей мобільний додаток з уже встановленою на моєму інструменті системою відключення звуку Vario?

Так, усі моделі бехштейнівської системи Vario, випущені після 2012 року, можуть працювати з новим мобільним додатком. Додаток для iPhone® / iPad® / iPod Touch® доступний для скачування в магазині додатків Apple App Store. Додатково вам знадобиться комплект для підключення, який забезпечить з’єднання між акустичним і цифровим світом.

Як завантажити мобільний додаток C. Bechstein Vario

Компанія «К. Бехштейн» поширює додаток Vario безкоштовно через магазин додатків Apple App Store. Натиснувши на наступну кнопку, ви можете завантажити додаток з App Store на свій пристрій Apple. Для цього відкрийте сторінку на своєму пристрої Apple:
Завантажити додаток в магазині додатків Apple App Store

Vario App

Connection Kit

img
Комплект для підключення системи Vario можна придбати у дилерів C. Bechstein

Оригінальний комплект для підключення забезпечує з’єднання між вашою системою відключення звуку VARIO і різними пристроями iOS. У нього входять відповідні адаптери і кабелі для підключення iPhone®, iPad® або iPod Touch® через інтерфейс USB до бехштейнівської системи Vario. Наші дилери будуть раді продемонструвати вам нові можливості, які відкриває мобільний додаток Vario. Домовтеся зі своїм дилером про зустріч!

До дилерів компанії «К. Бехштейн»

У вас є питання, пов’язані з мобільним додатком C. Bechstein Vario?

З технічних питань, що стосуються мобільного додатка C. Bechstein Vario, його установки і використання, звертайтеся в компанію C. Bechstein Digital:

C.Bechstein
Адреса: м. Київ, вул. Добровольчих батальйонів, 17

Тел: 38 050 330 77 93

Email: tksa@bechstein.com.ua

C. Bechstein Vario, звукова система, створена в Німеччині

Цей інноваційний модуль, розроблений компанією C. Bechstein, виробляється в Німеччині виключно для наших фортепіано. Комплексне опитування показало, що ця безмовна система відповідає всім сподіванням користувачів: звук “Vario mute” від C. Bechstein не тільки виділяється своєю оптимальною динамікою, елегантним дизайном та зручністю в користуванні, але також відмінно відтворює дотик гравця.

C. Bechstein Vario

Технічні переваги системи

Динаміка
унікальна динаміка за рахунок виконаних з високою роздільною здатністю реєстрації і відтворення руху клавіш і механічних частин.
Датчики
оптичні клавіатурні і педальні датчики; їх безступінчатий контроль і плавне регулювання.
Дисплей
великий сенсорний екран, управління всіма функціями через дисплей; ясно структурована графічна екранна навігація з піктограмами; просте обслуговування.
Блок керування
Блок керування
Універсальність
інтуїтивно зрозуміла графічна навігація, яка не потребує знання іноземних мов.
Енергозберігаюча функція
автоматичне включення при русі модуля; без втрат енергії в режимі очікування.
Навушники
фірмові, найвищої якості, дуже зручні, мало важать, відмінне відтворення.
Стоп-планка
вкрай стабільна, піддається точному регулюванню, з важелем, модератор прибирати не треба.

скачати брошуру