Classic 124

slide1
slide1
slide1
slide1
iconiconiconicon

<
>

Classic 124

Піаніно вищого класу, з класичним дизайном. Гармонійне звучання, глибокі баси, багатий верхній регістр.

concert

Неперевершений рояль для найвимогливіших. Багато піаністiв вважають його ідеальним. Досконала механіка чуйно реагує на будь-який нюанс. Просто незрівнянний інструмент!

Друг на все життя

Відомий французький музичний журнал Diapason d’or так оцінив цей інструмент: «Вражає красою свого звуку і приємним туше. Глибокі, потужні баси. Загальна враження елегантності і витонченості ». Піаніно C. Bechstein Classic 124 – чудовий інструмент класичного дизайну і звучання. Прекрасне вкладення капіталу.

Піаніно Classic 124 – елітна модель з дизайном, не схильним до впливу моди. Чіткий силует цього інструменту підкорює людей з тонким смаком, здатних відчути його елегантність і стриману вишуканість. Піаніно демонструє повну гармонію акустики і техніки, відрізняючись високою якістю звучання і відмінними виконавськими якостями. Мінімалізм моделі C. Bechstein Classic 124 прекрасний і переконливий. Як і всі піаніно модельного ряду C. Bechstein, цей інструмент відрізняється чудовими музичними характеристиками. Ретельно підібрані компоненти і індивідуальний підхід до виготовлення кожного інструменту гарантують, що піаніно радуватиме не одне покоління вимогливих музикантів і стане їм надійним другом. Інструменти модельного ряду C. Bechstein народжуються на стику складних технологічних процесів і майстерності наших фахівців. Піаніно Classic 124 – це не просто розкіш, це стиль життя музиканта. Щоденні репетиції на ньому приносять справжню насолоду і виконавцю, і слухачам. Ви гідні цього! Ми пропонуємо піаніно Classic 124 також з фірмовою системою VARIO, що дозволить вам репетирувати без мимовільних слухачів – дійсно наодинці з собою.

Classic 124 Размiри

151

Ширина см

124

Висота см

65

Глибина см

261

Вага кг

Фабрика C. Bechstein в Зайфхеннерсдорфе

Фабрика «К. Бехштейн »не знає собі рівних в світі: тут народжуються інструменти знаменитої марки. Німецькі майстри створюють своїми руками справжні шедеври. Досвід, накопичений за 160 років існування компанії, помножений на досягнення нашого центру наукових досліджень і розробок в області фортепіаностроіння.