Contur 118

slide1
slide1
slide1
slide1
slide1
iconiconiconiconicon

<
>

Contur 118

Гарний стильний силует, з латунними елементами. Консолі. Дуже диференційовних звук.

concert

Неперевершений рояль для найвимогливіших. Багато піаністiв вважають його ідеальним. Досконала механіка реагує на будь-який нюанс. Просто незрівнянний інструмент!

Піаніно C. Bechstein Contur 118: інструмент з ефектними формами

На цьому піаніно приємно грати для душі, репетирувати або дати концерт в приватній атмосфері: C. Bechstein Contur 118 – справжній друг, якому все під силу, мастак і спокусник, підкорює звучанням і дизайном. Піаніно C. Bechstein Contur 118 зачаровує своїм особливо елегантним, витонченим силуетом. Додаткові акценти створюють латунні елементи на пилястрах і консолях. Вигнуті лінії і форма корпусу, заснована на золотому перетині, надають цьому інструменту особливий шарм.

Це елегантне піаніно завдяки своїй середній висоті легко вписується в будь-який інтер’єр, має напрочуд диференційоване і потужне звучання, а також широку гамму інтерпретаторських можливостей за рахунок тонкого нюансування; підходить для всіх музичних напрямків. В рамках порівняльних випробувань модель C. Bechstein Contur 118 домоглася чудових результатів – за кращі експлуатаційні характеристики, насичений звук, прекрасні ігрові якості.

Наші піаніно рівняються на роялі

Елітні піаніно марки «К. Бехштейн »лідирують на міжнародному ринку в своєму класі. Багато конструктивних елементiв було запозичено у бехшейнiвських роялів, що дозволяє досягти прекрасного, максимально насиченого нюансами звучання. Пропонуємо вам «зазирнути за лаштунки» і зробити екскурсію по нашій фабриці: ви побачите, з якою любов’ю наші майстри працюють над народженням кожного інструменту. Наші експерти будуть раді познайомити вас з цим комплексним процесом: починаючи з відбору матеріалів найвищої якості, їх «дозрівання» і аж до створення збалансованого і вивіреного кругообігу енергії в акустичної частини інструменту.

Contur 118 Размiри

151

Ширина см

118

Висота см

59

Глибина см

246

Вага кг

piano

Фабрика C. Bechstein в Зайфхеннерсдорфе

Фабрика «К. Бехштейн »не знає собі рівних в світі: тут народжуються інструменти знаменитої марки. Німецькі майстри створюють своїми руками справжні шедеври. Досвід, накопичений за 160 років існування компанії, помножений на досягнення нашого центру наукових досліджень і розробок в області фортепіаностроіння.