Фабрика в Градец-Кралове

slide1

Вітаємо вас на фабриці Bechstein Europe

Батьківщина виготовлення музичних інструментів

Градец-Кралове (Кеніггрец) – місто в Чехії, де традиційно представлено виробництво роялів і піаніно. Ось уже понад сто років національна фортепіанна галузь нерозривно пов’язана з цим музичним краєм. У Чехії були створені важливі твори європейської музики, багато чеських композиторів користуються всесвітньою славою, варто згадати лише Сметану, Яначека, Дворжака … Музика і виробництво музичних інструментів – частина культурного життя країни. Музика – це мова, яку люди тут вбирають з молоком матері. Сприйняття звуку і культура звуку – частина національної чеської традиції.

Європейський характер звуку

Ці живі, що перейшли в плоть і кров, традиції відрізняють професіоналів, які працюють на фабриці C. Bechstein Europe. Саме ця спадщина зробила можливим створення інструментів з європейським характером звучання – і стала своєрідною візитною карткою піаніно і роялів, що випускаються під маркою W.Hoffmann. Музикальність – друга натура фортепіанних майстрів і фахівців, що працюють на фабриці C. Bechstein Europe. Вони прекрасно знають, що від них очікують, – і створюють інструменти, які можуть співати.

З 2006 року

Основа для фабрики C. Bechstein Europe в її сьогоднішньому вигляді була закладена в 2006 році, коли німецька компанія «К. Бехштейн Піанофортефабрік АГ Берлін» почала володіти мажоритарною часткою власності компанії Bohemia Piano, що займається виробництвом фортепіано під маркою Bohemia. У середині 2007 року «K. Бехштейн» отримав і решту частки, ставши повним власником. Два виробничі майданчики Bohemia Piano – в Градец-Кралове для роялів і в Їглаве (колишня німецька назва міста – Іглау) для піаніно – в 2007 році були об’єднані в виробничу базу Градец-Кралове. На цій єдиній основі, що дозволяє створювати піаніно і роялі на одній фабриці, компанія «К. Бехштейн» почала послідовно розширювати наявне виробництво. Для початку були орендовані додаткові цехи і повністю переобладнані з метою запуску в них сучасного виробництва, яке відповідатиме найвищим критеріям якості.

img

Центр сучасного виробництва

Для кожної виробничої ділянки було виділено свій власний сегмент будівлі або окремий цех. В якості одного з перших кроків було покращено якість обробки корпусу (шліфування та полірування із застосуванням складної технології, яка характеризується низьким рівнем викидів) і приведено у відповідність до високих стандартів. У 2014 році був придбаний загальний фабричний комплекс площею 75 000 кв. метрів, частково саніруваний і оснащений найсучаснішим обладнанням. Це значне розширення виробничих потужностей буде завершено в 2016 році.

Синергетичні ефекти

Тепер сфери компетенції чітко розділені між двома виробничими базами C. Bechstein Europe і C. Bechstein: перша займається випуском піаніно і роялів під маркою W. Hoffmann (модельні ряди W.Hoffmann Vision / Tradition / Professional). У деяких сферах виробничої діяльності синергія – підсумовуючий ефект взаємодії – безумовно, принесе відчутну вигоду і німецькій фабриці «К. Бехштейн».

МАЙСТРИ У

Градец-Кралове

«Тільки якщо чавунна плита сидить ідеально, інструмент набуває гармонійного звучання. Процес підгонки вимагає від мене максимальної концентрації».

Іржі Бечічка
img
Центр з виготовлення чавунних плит

Так, починаючи з 2016 року плити для чавунних плат для обох виробничих баз будуть оброблятися в Градец-Кралове: центр по їх виготовленню, оснащений новітніми технологіями, дозволяє прецизійне свердління, фрезерування, нарізування різьби і шліфування будь-яких плит. Обробка і оздоблення поверхні тепер також будуть здійснюється в Градец-Кралове. При цьому можна враховувати різні вимоги, що пред’являються до інструментів різних марок і модельних рядів, і домогтися унікальної якості. Плити для чавунних рам повинні відповідати найточнішим параметрам з точки зору використовуваної сировини / матеріалів, фізичних властивостей і технології виготовлення, так як вони є частиною цілісної акустичної форменної концепції компанії «К. Бехштейн».

Фабрика

в Градец-Краловi

img

Фірмове клеймо C. Bechstein Europe гарантує найвищу якість і довговічність інструменту.

Німецький центр складних технологій роботи з деревиною

Ще одним напрямком співпраці з материнською компанією «К. Бехштейн» в Зайфхеннерсдорфі стане сектор технологій обробки деревини: усі дерев’яні компоненти виробляються на фабриці в Німеччині відповідно до наших фірмових стандартів стійкого розвитку. А ось їх поверхнева обробка – нанесення покриття, шліфування, полірування і фінішна обробка корпусу – буде здійснюватися на фабриці C. Bechstein Europe в Градец-Кралове. Підвищення ефективності виробництва на обох фабриках за рахунок такої інтеграції полягає в тому, що складні технологічні процеси зі створення акустичної системи, наприклад, виробництво штег і багатьох інших деталей, визначальним чином впливають на звучання інструменту, як і раніше виконуються в Німеччині. А ось найсучасніші технології обробки поверхні, що відповідають нинішнім екологічним приписам ЄС, розміщені тепер в Чеській Республіці.
Сучасні високоточні технології з ЧПУ на фабриці C. Bechstein Europe, що дозволяють прецизійну обробку корпусу і акустичної частини інструменту, засновані на знаннях і досвіді фахівців, зайнятих на німецькій фабриці компанії. У фірмовому Центрі компетенції, розташованому в Німеччині, розробляється загальна концепція і здійснюється програмування, а ось сам виробничий процес реалізується в Чехії.

МАЙСТРА У

Градец-Краловi

img

«Маючи справу з резонансними деками, необхідно тонке чуття. Я пишаюся тим, що працюю в компанії, яка відома у всьому світі якістю продукції і своїми багатими традиціями».

Мартін Фісар
Досконала механіка

Фірмова бехштейнівська механіка – якою не перестають захоплюватися визнані піаністи у всьому світі – створюється на основі найкращих прецизійних компонентів. Специфікації для кожного модельного ряду розробляє Науково-дослідний центр «К. Бехштейн» в німецькому Зайфхеннерсдорфі. На фабриці C. Bechstein Europe було створено новий виробничий майданчик, на якому проводиться складання і тонке налаштування механічного блоку і клавіатури, що складаються з сотень окремих деталей.

Струнне виробництво

Якість струн залежить від використовуваного матеріалу і вузькоспеціалізованої технології (ноу-хау) виробництва. Майже для всіх модельних рядів басові струни намотують вручну. І це виробництво зосереджене тепер в чеському Градец-Кралове.

img

Головний пріоритет – рівень кваліфікації

Колектив, який працює на фабриці C. Bechstein Europe, пройшов всебічну підготовку і навчання як в Чехії, так і на нашій німецькій виробничій базі в Саксонії, і повністю оволодів навичками виробництва відповідно до стандартів якості і технологіями, які відповідають нашим фірмовим німецьким стандартам. Загальне керівництво виробництва, а також технічний контролінг здійснює материнська компанія і фахівці німецької фабрики з Саксонії: вони постійно знаходяться на чеському підприємстві.

Солідні багатомільйонні інвестиції

Інвестиції в розмірі близько 15 млн євро, здійснені в період з 2006 по 2015 рік, а також кадрова підтримка сприяли тому, що фабрика C. Bechstein Europe, поряд з нашою фабрикою в Зайфхеннерсдорфі (Німеччина) заявила про себе, як найбільший і найважливіший виробничий майданчик в Європі для виробництва піаніно і роялів. Керівництво обома фабриками також здійснюється злагоджено і відповідно до найсучасніших стандартів. На просторій території фабрики в чеському Градец-Кралове розташований і новий демонстраційний центр інструментів W.Hoffmann і C. Bechstein.

slide1

Фабрика в Градец-Краловi

Пошук дилерів