L 167

slide1
slide1
slide1
slide1
slide1
iconiconiconiconicon

<
>

L 167

Професійна модель компактного формату: сама досконалість! Багато хто вважає його найкращим серед невеликих роялів.

concert

Неперевершений рояль для найвимогливіших. Багато піаністiв вважають його ідеальним. Досконала механіка чуйно реагує на будь-який нюанс. Просто незрівнянний інструмент!

Кабінетний рояль L 167 – маленький шедевр!

C. Bechstein L 167 здобув славу кращого серед компактних роялів. На думку фахівців, серед компактних елітних моделей цей кабінетний рояль має найкрасивіше звучання і оптимально підходить для професійних виконавців.

C. Bechstein, модель L 167 – рояль елітного класу.

Професійний кабінетний рояль компактного формату. Незважаючи на свої відносно невеликі розміри дозволяє самим елегантним чином втілити будь-який музичний задум. Всі характеристики і функції більших моделей, в тому числі дуплекс-шкала, пропорційно адаптовані до цієї моделі. Приємна механіка підкреслюється дивним резонансом звучання інструменту.

Жива традиція, ручна робота, німецька якість

У рояля C. Bechstein, модель L, воістину багата історія. Під жартівливою назвою «ліліпут» він придбав популярність ще в довоєнний період. В останні роки компанії «К. Бехштейн »вдалося відродити славні традиції епохи розквіту класичного фортепіанобудiвництва. Відділ наукових досліджень і розробок постійно працює над оптимізацією матеріалів і технологій. Виробничі умови на нашій фабриці в Німеччині дозволяють вдихнути в кожен рояль індивідуальність і перетворити його в музичний шедевр. Тут наші майстри чаклують над бехштейнiвським звучанням, яке вже понад 160 років підкорює серця великих музикантів. Компанія «К. Бехштейн »поєднує великі традиції фортепіанобудiвництва до сучасних вимог виконавського мистецтва.

Організатори та керівники фортепіанних фестивалів із захопленням відгукуються про прекрасне звучання бехштейнiвських роялів, які святкують своє відродження. Піаністи хвалять пластичне, точне і іскристе звучання, характерне для наших елітних інструментів. Кабінетний рояль C. Bechstein, модель L – це щоденне свято для душі і серця, вони здатні радувати око, слух і пальці виконавця.

L 167 Розмiри

153

Ширина см

167

Довжина см

317

Вага кг

shema

Фабрика C. Bechstein в Зайфхеннерсдорфе

Фабрика «К. Бехштейн »не знає собі рівних в світі: тут народжуються інструменти знаменитої марки. Німецькі майстри створюють своїми руками справжні шедеври. Досвід, накопичений за 160 років існування компанії, помножений на досягнення нашого центру наукових досліджень і розробок в області фортепіаностроіння.