B 212

slide1
slide1
slide1
slide1
slide1
iconiconiconiconicon

<
>

B 212

Еталон для професіоналів та для вашого музичного салону. Елегантне звучання, характеристики професійного інструменту.

concert

Неперевершений рояль для найвимогливіших. Багато піаністiв вважають його ідеальним. Досконала механіка реагує на будь-який нюанс. Просто незрівнянний інструмент!

Салонний рояль для знавців і поціновувачів

Інструмент ручної роботи і німецької якості! У постійному спілкуванні з піаністами і викладачами консерваторії фахівці відділу наукових досліджень і розробок компанії «К. Бехштейн »розробили виняткову модель C. Bechstein B 212. Цей салонний рояль має такі ж незаперечнi переваги, що і концертні роялі C 234 і D 282.

Салонний рояль C. Bechstein B 212 – це справжнє задоволення і разом з тим ідеальний робочий інструмент для професіонала, для знавця і амбітного виконавця, який згоден тільки на найкраще. Цей салонний рояль, який можна використовувати і як концертний, прикрашає собою консерваторії, камерні зали та приватні музичні салони.

Cекрети виробництва

Секрети виробництва: компанія «К. Бехштейн », створена в 1853 році, успішно поєднує багатий досвід виготовлення елітних роялів і результати новітніх наукових розробок. Особливої ​​майстерності при створенні бехштейновского інструменту, що відрізняється яскравою індивідуальністю, вимагає досягнення рівномірного поширення коливань. Встановлення резонансної деки проводиться тільки після обробки і нанесення покриття на корпус, це підвищує пружність деки. Резонансна дека в елітному роялі марки «К. Бехштейн »являє собою мембрану, що коливається, багаторазово посилює коливання струн. Звук розкривається, подібно бутону квітки. Нова конструкція чавунної рами оптимізує тривалість звуку і акустичний баланс.

Оптимальна стабільність ладу: вірбельбанк, склеєний з дев’яти шарів деревини, забезпечує ще більш рівний хід всіх кілків, такий інструмент оптимально піддається налаштуванню.

Німецька фабрика «К. Бехштейн »відома унікальною глибиною виробництва. Працюючі тут майстри пріоритетне значення надають ексклюзивнiй якості кожної деталі. Навіть молоточкові головки ми виробляємо самі. Механіка рояля C. Bechstein B 212 дозволяє суперточно, професійно і без особливих зусиль контролювати виконання.

Салонний рояль C. Bechstein 212 буквально зачаровує своїм елегантним, прозорим і барвистим звучанням і його чудовими ігровими характеристиками. Справжній шедевр, який ви вибираєте індивідуально.

B 212 Розмiри

156

Ширина см

212

Довжина см

399

Вага кг

shema

Фабрика C. Bechstein в Зайфхеннерсдорфе

Фабрика «К. Бехштейн »не знає собі рівних в світі: тут народжуються інструменти знаменитої марки. Німецькі майстри створюють своїми руками справжні шедеври. Досвід, накопичений за 160 років існування компанії, помножений на досягнення нашого центру наукових досліджень і розробок в області фортепіаностроіння.