C 234

slide1
slide1
slide1
slide1
slide1
iconiconiconiconicon

<
>

C 234

Чудова повнота звуку, потужність та динаміка. Вражаюча точність ігрового механізму.

concert

Неперевершений рояль для найвимогливіших. Багато піаністiв вважають його ідеальним. Досконала механіка реагує на будь-який нюанс. Просто незрівнянний інструмент!

C. Bechstein C 234 – Настоящая магия звука

Напівконцертний рояль C. Bechstein C 234 – з сильним чистим звуком, багатими фарбами, і чудовими виконавськими характеристиками.
Зроблено в Німеччині, ручна робота! Напівконцертний рояль C. Bechstein C 234 – абсолютно фантастичний інструмент елітної серії, який був розроблений фахівцями нашого унікального відділу досліджень і конструкторських розробок на основі відгуків та рекомендацій знаменитих музикантів і експертів. Для народження такого рояля необхідно кілька років, протягом яких цей фортепіанний алмаз проходить ювелірну обробку.
Напівконцертний рояль C. Bechstein C 234 відрізняється воістину величезним резервом потужності і дивним аристократизмом. Він володіє просто неймовірною виразністю, різноманітністю звучання і фантастичними виконавськими характеристиками. Будучи молодшим братом концертного рояля C. Bechstein D 282, цей інструмент відрізняється майже такими ж безмежними інтонаційними і тембральними можливостями, чистим і прозорим звучанням, яке особливо важливо при виконанні складних музичних композицій! Цей напівконцертний рояль дозволяє виконавцю передати все різноманіття нюансів.

Характерні особливості напiв концертного рояля CB 234 C

Чудове звучання завдяки максимальній звукопровідності плити: рояль C. Bechstein C 234 має спеціальну литу плиту з чавуну високої якості, каподастр і фірмову функцію «дуплекс-шкала».

Потужність удару: власне виробництво молоточкових головок забезпечує випуск унікальної продукції для роялів, що ідеально підходять для сцени концертного залу.

Бездоганна точність: контрольованість ігрового механізму цього рояля C. Bechstein здатна захопити навіть самих розбірливих і вимогливих виконавців.

Універсальність: це ідеальний напівконцертний рояль для залів середньої величини, абсолютно ідеальний інструмент для виконання камерної музики. Підходить для виконання музики будь-якого стилю і напряму.

C 234 Розмiри

159

Ширина см

234

Довжина см

437

Вага кг

shema

Фабрика C. Bechstein в Зайфхеннерсдорфе

Фабрика «К. Бехштейн »не знає собі рівних в світі: тут народжуються інструменти знаменитої марки. Німецькі майстри створюють своїми руками справжні шедеври. Досвід, накопичений за 160 років існування компанії, помножений на досягнення нашого центру наукових досліджень і розробок в області фортепіаностроіння.