Classic 118

slide1
slide1
slide1
slide1
iconiconiconicon

<
>

Classic 118

З класичними прямими лініями, співуче і повнозвучне, відмінна механіка, гармонійний дизайн.

concert

Неперевершений рояль для найвимогливіших. Багато піаністiв вважають його ідеальним. Досконала механіка реагує на будь-який нюанс. Просто незрівнянний інструмент!

Гармонійне піаніно, справжня класика ручної роботи і німецької якості

Піаніно C. Bechstein Classic 118 – елегантне звучання, суровий дизайн, відзначений багатьма нагородами. Класика, непідвладна часу. Радуватиме не одне покоління.

У нього стильний, елегантний завжди сучасний силует та ідеальні пропорції. Цей інструмент досконалий з акустики і механіці. Піаніно C. Bechstein Classic 118 відрізняється скромною стриманістю, вишуканим звучанням і чудово реагує на пальці музиканта. Грати на ньому легко і приємно, що по достоїнству оцінять і професіонали, і початківець музикант, для якого важливо відчути, що таке справжнє піаніно. Гармонійна конструкція і не менш гармонійний дизайн. Це середнє по висоті, повнозвучне піаніно дозволяє виконання великої музики епохи романтизму і постромантизму (про це свідчать результати міжнародних порівняльних випробувань).

Індивідуальне виробництво на найважливішій в Європі фортепіаннiй фабриці

Пiанiно Classic 118 запозичило цілий ряд конструктивних рішень, які зазвичай можна зустріти тільки в роялях: ще один аргумент на користь цього чудового інструменту. Майстри німецької фабрики «К. Бехштейн »вкладають в кожен з цих інструментів частинку своєї душі, приділяючи час кожнiй деталі. Істинна німецька якість – предмет нашої гордості! Знайомлячись з нашим виробництвом, ви напевно відчуєте, скільки уваги було приділено кожній деталі, з якою любовью створювався цей інструмент, який прослужить вам довгі роки. І це – предмет нашої особливої ​​гордості! У фірмових салонах «К. Бехштейн »ви можете отримати диск DVD про наш завод. Відчуйте магію бехштейновского звучання! Подивившись, як виготовляється піаніно C. Bechstein Classic 118, ви зрозумієте, чому воно вважається одним з кращих в світі.

Classic 118 Размiри

151

Ширина см

118

Висота см

59

Глибина см

244

Вага кг

piano

Фабрика C. Bechstein в Зайфхеннерсдорфе

Фабрика «К. Бехштейн »не знає собі рівних в світі: тут народжуються інструменти знаменитої марки. Німецькі майстри створюють своїми руками справжні шедеври. Досвід, накопичений за 160 років існування компанії, помножений на досягнення нашого центру наукових досліджень і розробок в області фортепіаностроіння.