Concert 8

slide1
slide1
slide1
slide1
slide1
iconiconiconiconicon

<
>

Concert 8

це найкраще концертне піаніно в світі.

concert

Неперевершений рояль для найвимогливіших. Багато піаністiв вважають його ідеальним. Досконала механіка реагує на будь-який нюанс. Просто незрівнянний інструмент!

Concert 8 – Інструмент-легенда

C. Bechstein Concert 8 – концертне піаніно преміум-класу. Піаніно марки «Бехштейн» ось уже півтора століття славляться своїм неперевершеним звучанням, чудовим звукодобуванням і незвичайною міцністю.

Модель C. Bechstein Concert 8 – це німецьке піаніно сама досконалість. Протягом багатьох десятиліть німецьке піаніно C. Bechstein Concert 8 вважається недосяжним ідеалом. Воно набагато перевершує звичайний рояль середнього класу. Його акустика, багатство відтінків і механіка приводять в подив і захоплення навіть найбільш вимогливих музикантів, які звикли до точної реакції і об’ємному звучанню рояля. Слід додати, що німецьке піаніно C. Bechstein Concert 8 оснащено принципово новою акустичною системою, яка відповідає стандартам елітних роялів марки «К.Бехштейн».

Це найкраще концертне піаніно в світі

І дійсно, концертне піаніно C. Bechstein Concert 8 запозичило багато важливих конструкторських рішень, що застосовуються у виробництві роялів. Сюди відносяться такі характеристики, як поліпшена динаміка, більшу різноманітність і багатство відтінків, а також оптимізоване колоритне звучання. Німецьке піаніно моделі C. Bechstein Concert 8 відрізняється ще більш співучим звуком і особливою тривалістю звучання. Це концертне піаніно стало робочим інструментом для багатьох професійних музикантів – від Саймона Реттла і групи The Beatles до Саймона і Гарфанкел. Ми охоче познайомимо Вас з окремими аспектами цього елітного піаніно: благородними матеріалами, компонентами найвищої якості, досконалою конструкцією, технологічним процесом на нашій фабриці в Німеччині, які тривають кілька місяців, численними перемогами в порівняльних випробуваннях. Німецьке піаніно моделі C. Bechstein Concert 8 – ідеал того, яким має бути елітне піаніно.

Concert 8 Розмiри

154

Ширина см

131

Висота см

67

Глибина см

255

Вага кг

Фабрика C. Bechstein в Зайфхеннерсдорфе

Фабрика «К. Бехштейн »не знає собі рівних в світі: тут народжуються інструменти знаменитої марки. Німецькі майстри створюють своїми руками справжні шедеври. Досвід, накопичений за 160 років існування компанії, помножений на досягнення нашого центру наукових досліджень і розробок в області фортепіаностроіння.