D 282

slide1
slide1
iconicon

<
>

D 282

Рояль, про який ви можете говорити лише в найвищому ступені. Фантастичне звучання, ідеальні виконавські властивості.

concert

Неперевершений рояль для найвимогливіших. Багато піаністiв вважають його ідеальним. Досконала механіка реагує на будь-який нюанс. Просто незрівнянний інструмент!

Концертний рояль D 282: справжній шедевр!

Концертний рояль C. Bechstein D 282 – елітний інструмент з неймовірною якістю звуку і експресією, призначений для великої сцени.

Відповідно до відгукiв і побажаннь піаністів у всьому світі фортепіанні майстри й інженери компанії «К. Бехштейн » втілили в життя ідеальне уявлення про концертнi роялі: легендарний C. Bechstein D 282 відрізняється неймовірним тональним спектром, дивовижною прозорістю звуку і повністю адаптований до сучасних вимог з точки зору динаміки, сили та експресії. Легенда в поєднанні з сучасними технологіями.

Всесвітньо відомі піаністи підтверджують видатні характеристики цього концертного рояля: C. Bechstein D 282 володіє дивовижним потенціалом звучання, міццю, високою точністю і контрольованicтю удару – і при цьому шалено елегантний!

Важливі особливості концертного рояля C. Bechstein

Унікальнo: його вражаюча експресія. Дослідження, проведене Німецьким федеральним фізико-технічним інститутом, підтверджує, що концертний рояль C. Bechstein володіє видатними ігровими характеристиками, потужністю і тривалістю звучання. Сенсаційна звукопровiднiсть нової чавунної плити забезпечує пишність і силу звуку.

Унікальнo: ігровий механізм рояля C. Bechstein відрізняється суперточнiстю і гарантує максимальну контрольованість удару. Унікальні фірмові молоточкові головки C. Bechstein, виготовлені на нашому заводі в Німеччині, враховують акустичні умови великих концертних залів.

Унікальнo: дивно співучий, багатий фарбами звук без металевої жорсткості. Його яскравість і чудова тривалість дозволяє слухачам навіть в задніх рядах насолодитися пасажами. Ліричний голос рояля, його співуча кантилена, і разом з цим оркестральності міць звучання дозволяє втілювати стилістику самих різних музичних стилів і напрямків.

Концертний рояль D 282 – істинний шедевр, ручна робота, німецька якість.

D 282 Розмiри

160

Ширина см

282

Довжина см

521

Вага кг

shema

Фабрика C. Bechstein в Зайфхеннерсдорфе

Фабрика «К. Бехштейн »не знає собі рівних в світі: тут народжуються інструменти знаменитої марки. Німецькі майстри створюють своїми руками справжні шедеври. Досвід, накопичений за 160 років існування компанії, помножений на досягнення нашого центру наукових досліджень і розробок в області фортепіаностроіння.