Elegance 124

slide1
slide1
slide1
slide1
slide1
iconiconiconiconicon

<
>

Elegance 124

Надзвичайно елегантна композиція корпусу, a сама конструкція удостоєна нагород.

concert

Неперевершений рояль для найвимогливіших. Багато піаністiв вважають його ідеальним. Досконала механіка реагує на будь-який нюанс. Просто незрівнянний інструмент!

C. Bechstein Elegance 124: піаніно німецької якості класу «люкс»

Піаніно C. Bechstein Elegance 124 чарівне елітне фортепіано. Істинно німецька якість – акустики і механіці, майстерності обробки і естетики!

Піаніно C. Bechstein Elegance 124 радує око і слух, це інструмент, здатний задовольнити найвищі вимоги. Зовні піаніно підкуповує своєю стриманою елегантністю: плавні лінії і стильні деталі підкреслюють благородну конструкцію корпусу. Це елітне піаніно відноситься до найбільш успішних в модельному ряду C. Bechstein і гармонійно поєднує солідність, стабільність і елегантність. Найвища якість відчувається вже в тому, як точно, легко і елегантно інструмент реагує на пальці піаніста.

Акустична частина цієї моделі – легендарна, зазначена багатьма нагородами, «акустична модель 11» – увібрала в себе краще, чим славиться фортепіанобудування. Піаніно німецької якості, які випускає фабрика «К. Бехштейн »в Німеччині, є унікальними виробом, що виготовляються вручну нашими майстрами, що володіють необхідною кваліфікaціей для індивідуального виробництва таких шедеврів. Багато деталей запозичені у роялів, що ще більше підвищує цінність піаніно C. Bechstein Elegance 124, перетворюючи його в безстрокову солідну інвестицію.

Виготовлено відповідно до ваших побажань

Ми можемо адаптувати зовнішній вигляд вашого піаніно C. Bechstein Elegance 124 в точній відповідності з вашими побажаннями. Ви можете вибрати будь-який варіант обробки, будь то виразне червоне дерево, благородна вишня або інші спеціальні сорти деревини, наприклад, вавона або корінь горіха. Звертайтеся до нас, якщо вам цікаві подробиці! Піаніно такої солідної висоти, як у моделі C. Bechstein Elegance, мають обсяг, достатній для повного розкриття своїх акустичних переваг, а сама конструкція дозволяє реалізувати елегантну техніку звуковидобування. Цей інструмент стане перлиною в інтер’єрі вашого будинку.

Elegance 124 Розмiри

151

Ширина см

124

Висота см

64

Глибина см

260

Вес кг

piano

Фабрика C. Bechstein в Зайфхеннерсдорфе

Фабрика «К. Бехштейн »не знає собі рівних в світі: тут народжуються інструменти знаменитої марки. Німецькі майстри створюють своїми руками справжні шедеври. Досвід, накопичений за 160 років існування компанії, помножений на досягнення нашого центру наукових досліджень і розробок в області фортепіаностроіння.