A 192 (M/P 192)

slide1
slide1
slide1
slide1
slide1
iconiconiconiconicon

<
>

M/P 192 (A 192)

Найтонше нюансування, відмінна акустика і механіка, чудовий тембральний спектр. Інструмент, гідний захоплення!

concert

Неперевершений рояль для найвимогливіших. Багато піаністiв вважають його ідеальним. Досконала механіка реагує на будь-який нюанс. Просто незрівнянний інструмент!

Німецька якість, ручна робота екстра-класу

Чудовий співучий рояль для знавців, професійних виконавців і вимогливих любителів музики.

Малий салонний рояль C. Bechstein Concert A 192 вражає чудовим тембральним спектром, повними басами, співучим звучанням верхнього регістру, бездоганним переходом з регістра в регістр, а також професійною механікою і акустикою. Середній за розміром, але дуже потужний і в той же час ліричний рояль C. Bechstein A 192 призначений для найвимогливіших музикантів, які звикли грати на елітних роялях, для знавців музики і студентів консерваторій.

Kонструкція цього елітного, універсального рояля і всі його деталі відповідають критеріям якості, що пред’являються до концертного рояля. Це ідеальний інструмент для консерваторій, студій звукозапису, а також для робочих кабінетів професійних виконавців і амбітних любителів. Ідеальні пропорції і обсяг звуку роблять його придатним і для використання в приватних умовах.

Малий салонний рояль, справжня перлина </ h3>
Його розміри дозволяють застосування як класичних, так і спеціальних порід деревини. Благородні декоративні елементи або інкрустація здатні перетворити салонний рояль C. Bechstein A 192 в справжній витвір мистецтва. Наші дилери будуть раді показати вам зразки і приклади.

Міцність цього бехштейновского рояля просто легендарна: він буде радувати багато поколінь музикантів. Виробництво такого рояля на нашій фабриці триває кілька років. Компоненти рояля, що відрізняються високою якістю, зберігають свою пружність і коливальну здатність протягом всього його життя. Зустрітися з нашою фірмовою системою звукоутворення і перетворення коливань. Ручна робота, німецька якість!

M/P 192 (A 192) Розмiри

153

Ширина см

192

Довжина см

350

Вага кг

shema

Фабрика C. Bechstein в Зайфхеннерсдорфе

Фабрика «К. Бехштейн »не знає собі рівних в світі: тут народжуються інструменти знаменитої марки. Німецькі майстри створюють своїми руками справжні шедеври. Досвід, накопичений за 160 років існування компанії, помножений на досягнення нашого центру наукових досліджень і розробок в області фортепіаностроіння.