Millenium 116 K

slide1
slide1
iconicon

<
>

Millenium 116 K

Лаконічно-стильне, самовпевнене, з вражаючим звучанням. Лауреат міжнародних премій в галузі дизайну.

concert

Неперевершений рояль для найвимогливіших. Багато піаністiв вважають його ідеальним. Досконала механіка реагує на будь-який нюанс. Просто незрівнянний інструмент!

Вищий клас звучання і дизайну

Піаніно C. Bechstein Millenium 116 К користується унікальним успіхом! Міжнародні нагороди в галузі дизайну, незвичайна музикальність, неперевершена якість: ця модель – сучасна класика жанру.

Дизайнерське піаніно C. Bechstein Millenium 116K, виконане в стилі сучасного мінімалістського дизайну, приховує в собі навіть більше переваг, ніж можна припустити на перший погляд. Традиційна бехштейнiвська конструкція, що витримала випробування часом, з усіма характеристиками елітного інструменту. Піаніно C. Bechstein Millenium 116 K завоювало три престижні міжнародні премії в галузі дизайну: Good Design Award, IF Produkt Design Award Hannover і IF Gold Design Award. У кожному разі журі відзначало відмінну «зіграність» якості, форми, матеріалу, конструкції, споживчих якостей і естетичних критеріїв. Це піаніно відрізняється високою функціональністю, сміливим конструктивним рішенням, оригінальністю і новизною.

Дизайнерське піаніно від rommel und schoen design

Дизайнери компанії rommel und schoen design з німецького міста Швебіш-Гмюнд у співпраці з нашими інженерами-розробниками створили цей неперевершений зразок музичного інструменту, в стилі сучасного дизайну. Піаніно C. Bechstein Millenium 116K – найвищий клас!

Відчуйте чарівність цього унікального інструменту преміум-класу. Компактний, але при цьому з сильним звуком, багатим відтінками і фарбами, відгукуючись на кожен дотик музиканта. Дизайнерське піаніно C. Bechstein Millenium 116K чудово виглядає і саме по собі, і в оточенні стильного інтер’єру.

Millenium 116 K Розмiри

150

Ширина см

116

Висота см

58

Глибина см

233

Вага кг

Фабрика C. Bechstein в Зайфхеннерсдорфе

Фабрика «К. Бехштейн »не знає собі рівних в світі: тут народжуються інструменти знаменитої марки. Німецькі майстри створюють своїми руками справжні шедеври. Досвід, накопичений за 160 років існування компанії, помножений на досягнення нашого центру наукових досліджень і розробок в області фортепіаностроіння.