P 114

slide1
slide1
iconicon

<
>

P 114

Маленьке піаніно для вимогливих піаністів. Інструмент підкуповує своєю невеликою висотою, а також чудовою глибиною і дивовижним об’ємом звуку!

b

Піаніно і роялі, в які легко закохатися. Зроблено в Європі компанією «К. Бехштейн ». Від піаніно для новачків до професійного рояля.

Найменше професійне піаніно в цьому модельному ряду

Інструмент підкуповує своєю невеликою висотою, а також чудовою глибиною і дивним об’ємом звуку! Ігровий механізм презиційно точно реагує на всі нюанси виконання. Дивовижна елегантність відчувається в усьому, від хромованих елементів до сріблястої чавунної рами. Такий інструмент – компактний, з прекрасним звучанням, чарівний з точки зору естетики – напевно сподобається навіть самим вибагливим музикантам.
Це невелике піаніно володіє великим звуком! W.HOFFMANN 114 Р поєднує значне звучання з надзвичайно компактними розмірами. Спеціально розроблена для нього дека, молоточки з ідеально підібраними параметрами голівок і чудовий резонанс повністю відповідають професійним вимогам. Піаніно W.HOFFMANN 114 Р захоплює прекрасними ігровими якостями, добре темперованою акустикою і елегантним дизайном в стилі професійних інструментів під брендом W.HOFFMANN.

Маленьке професійне піаніно – втілення високих вимог!

Поряд із загальною концептуальною продуманістю, а також увагою і вимогливістю при виборі матеріалів цей інструмент вражає великою кількістю деталей, маленьких, але таких, що вимагають особливої ретельності при їх виготовленні: все це робить W.HOFFMANN 114 P інструментом найвищої якості. З таким співвідношенням ціни і якості не знайти жодного аналогічного інструменту, зробленого в Європі. Зверніть увагу на вражаючий список технічних характеристик: дрібниці вирішують все!
Піаніно і роялі модельного ряду W.Hoffmann Professional мають великий потенціал, відрізняються прекрасним звучанням і особливою витривалістю. З любов’ю підібрані матеріали, оброблені вручну. Чудові ігрові якості. Одним словом: доступна альтернатива сегменту «преміум» компанії «К. Бехштейн».

P 114 Розміри

150

Ширина см

114

Висота см

61

Глибина см

230

Вага кг

pianino

C. Bechstein Europe – фабрика в Градец-Кралове

Унікальна фабрика, де цінуються любов до деталей і німецьке інженерне мистецтво. Високий професіоналізм, сучасні технології і велика культура звуку.