P 126

slide1

P 126

Диференційоване звучання і чудове почуття при грі. Гідний партнер для виконання камерної музики.

b

Піаніно і роялі, в які легко закохатися. Зроблено в Європі компанією «К. Бехштейн ». Від піаніно для новачків до професійного рояля.

Видатне концертне піаніно за доступною ціною

Чудова якість звуку, яким насолоджуються навіть професіонали! Для професійних занять музикою! Професійне піаніно W.HOFFMANN 126 Professional вельми привабливе для знавців за своїми акустичними та ігровими якостями. За такою ціною не знайти інструментів порівняної якості, зроблених в Європі. До дрібниць продумана професійна концепція і висока частка ручної обробки при виробництві забезпечують гармонійне і дуже диференційоване звучання, а також чудові ігрові характеристики цього концертного піаніно.

Концертне піаніно з блискучими ігровими характеристиками для знавців і цінителів

Піаніно W.HOFFMANN 126 P відрізняється ігровими характеристиками, які напевно сподобаються досвідченим знавцям і піаністам. Спеціально оброблені голівки молоточків, a також поліпшені вагові та важільні пропорції механізму надають грі особливої елегантністі, яку гідно оцінять професіонали і вибагливі любителі. Молоточкові голівки, від яких залежить чудове звучання бехштейнівських інструментів, ми виготовляємо самі, на нашій фабриці в Німеччині. У спеціальній пресі не раз підкреслювався той факт, що наше виробництво молоточкових голівок унікальне і не знає аналогів у світовому масштабі.
Спеціальна, велика і потужна резонансна дека виготовляється за особливою технологією, розробленою в компанії «К. Бехштейн»: вона таїть в собі великий динамічний потенціал і дуже чутлива. Від хромованих деталей просто не можна відірвати погляд! Продуманий, створений з любов’ю до деталей, абсолютно стабільний інструмент.

P 126 Розмiри

150

Ширина см

126

Висота см

63

Глибина см

252

Вага кг

pianino

C. Bechstein Europe – фабрика в Градец-Кралове

Унікальна фабрика, де цінуються любов до деталей і німецьке інженерне мистецтво. Високий професіоналізм, сучасні технології і велика культура звуку.