P 188

slide1

P 188

Потужний, з прекрасним звучанням професійний салонний рояль, виготовлений з елітних матеріалів.

b

Піаніно і роялі, в які легко закохатися. Зроблено в Європі компанією «К. Бехштейн ». Від піаніно для новачків до професійного рояля.

Професійний салонний рояль, потужний, з прекрасним звучанням

Недорогий рояль, який відкриває всі можливості для професійного музиканта. Рояль W.HOFFMANN 188 Professional продовжує великі традиції компанії «К. Бехштейн». Володіючи величезним потенціалом, цей інструмент – те, що потрібно професійним і амбітним музикантам, щоб розкрити свій творчий потенціал.

Звучання та ігрові якості!

Акустичний апарат особливої конструкції сподобається навіть самим вимогливим музикантам. Всі професійні роялі W.Hoffmann Professional оснащені нашими фірмовими молоточковими голівками. На думку незалежної преси, ця сенсаційна розробка сприяє подальшій ?????

Ігровий механізм, а також професійна клавіатура виконані згідно C. Bechstein keyboard and action engineering and geometry. Новий механізм глушіння без демпферних ложок дозволяє піаністу надійно контролювати удар. У цьому салонному роялі вражає не тільки його багатий «внутрішній світ», але і благородний зовнішній вигляд: чорні поверхні і хромовані деталі. Солідний, стабільний інструмент з неабиякою часткою ексклюзивності.

P 188 Розмiри

153

Ширина см

188

Довжина см

312

Вага кг

royal

C. Bechstein Europe – фабрика в Градец-Кралове

Унікальна фабрика, де цінуються любов до деталей і німецьке інженерне мистецтво. Високий професіоналізм, сучасні технології і велика культура звуку.