V 120

slide1
slide1
slide1
slide1
iconiconiconicon

<
>

V 120

Продумана до дрібниць конструкція. Чудовий звук, приємне почуття при грі.

b

Піаніно і роялі, в які легко закохатися. Зроблено в Європі компанією «К. Бехштейн ». Від піаніно для новачків до професійного рояля.

Піаніно W.Hoffmann Vision 120 завойовує серця

W.Hoffmann Vision Klavier V 120 – інструмент з популярного модельного ряду, прекрасний вибір для тих, хто хоче купити гарне, але недороге піаніно! Якість і традиції від C. Bechstein Europe.
Це піаніно зацікавить не тільки музикантів-початківців. За рахунок компонентів високої якості у нього європейський характер звучання, яке ніколи не здається одноманітним або різким. Кожен інструмент – творіння рук досвідчених майстрів, зі своїм індивідуальним характером.
Кілька слів про історію створення піаніно W.Hoffmann V 120: лінія W.Hoffmann-Vision була розроблена інженерами німецької компанії «К. Бехштейн» в нашому фортепіанному центрі наукових досліджень і розробок. Вирішальними критеріями стали стабільність, характер звучання і механічні властивості. Після покупки і модернізації заводу C. Bechstein Europe в Чехії ця мета була здійснена. Тут ми налагодили випуск модельного ряду W.Hoffmann Vision: власна конструкція, створена відповідно до технічних і соціальних стандартів на основі сучасних технологій.

Чехія – країна великої романтичної музики

HUDBA SPOJUJE NÁRODY: Музика об’єднує народи! У фахівців, що працюють на фабриці C. Bechstein Europe, музика в крові. На сьогоднішній день марка W.Hoffmann – звучна європейська альтернатива інструментам з «азійським» характером звучання. Чудовий успіх цієї лінійки пояснюється просто: адже це найкраще на ринку для тих, хто хотів би купити недороге піаніно, що має гарне звучання. Піаніно для тих, хто робить перші кроки в музиці або вирішив знову зайнятися музикою! Vision – це по-справжньому класний інструмент, а не результат масового виробництва.
Відвідування фабрики, на якій виробляються три модельні ряди – Vision, Tradition und Professional, за різними стандартами, але з європейською якістю, зацікавить і експертів, і представників преси. За рахунок чудового співвідношення ціни і якості інструменти W.Hoffmann Vision не можуть залишитися непоміченими.

V 120 Розміри

151

Ширина см

120

Висота см

62,5

Глибина см

245

Вага кг

pianino

C. Bechstein Europe – фабрика в Градец-Кралове

Унікальна фабрика, де цінуються любов до деталей і німецьке інженерне мистецтво. Високий професіоналізм, сучасні технології і велика культура звуку.