V 131

slide1

V 131

Концертне піаніно в кращих традиціях німецького фортепіановиробництва: сильне звучання, відмінні ігрові якості.

b

Піаніно і роялі, в які легко закохатися. Зроблено в Європі компанією «К. Бехштейн ». Від піаніно для новачків до професійного рояля.

Недороге концертне піаніно

Піаніно W.Hoffmann Vision V 131 відрізняється воістину європейським звучанням! Європейська якість за прийнятними цінами. Підприємство з багатими традиціями, сенсаційні ціни.
Фортепіанна марка W.HOFFMANN була відома в Берліні ще в 1900 році! У 1992 році вона стала частиною компанії «К. Бехштейн» і тепер виробляється на фабриці C. Bechstein Europe. Новий модельний ряд цієї фортепіанної марки підхоплює і продовжує традицію німецьких майстрів. Нове концертне піаніно W.HOFFMANN Vision V 131 захоплює своїм характерним звучанням і благородним дизайном. Класичний елегантний корпус, повнота звучання, можливість передавати найтонші нюанси. Будьте вимогливими щодо фортепіанної марки, яку вибираєте! Виробник піанінo C. Bechstein Europe зможе переконати вас – фактами.

Якість технології загалом і компонентів зокрема

В недорогом концертном пианино V 131 для нас важна каждая деталь и её высокое качество: аграфы фиксируют положение и обеспечивают отсечку струн хора. У пианино три педали (включая модератор). По традиции немецкой компании «К. Бехштейн» интонировка даже недорогих пианино линейки W.HOFFMANN Vision проводится индивидуально, мастерами, вручную и на слух.

Концертне піаніно, яким можна пишатися

Система повного забезпечення якості, починаючи з етапу підбору і контролю всіх складових частин майбутнього піаніно V 131, проводиться досвідченими фахівцями фабрики C. Bechstein Europe. Футор і у інструментів лінії Vision виготовлений з деревини хвойних порід середньої твердості. Основа резонансної деки і ріпки – з деревини європейської ялини, штеги і вірбельбанк – з твердої деревини. Дивовижна продуманість деталей – і при цьому доступні ціни! Молоточки обтягнуті спеціальною повстю англійської вичинки з овечої вовни і інтоновані майстром вручну і на слух. Фабрика C. Bechstein Europe в Градец-Кралове (Чехія) гарантує стабільно високу якість. Виробник надає п’ятирічну гарантію також і на фортепіано цієї марки.

V 131 Розміри

151

Ширина см

131,5

Довжина см

63,5

Довжина см

247

Вага кг

pianino

C. Bechstein Europe – фабрика в Градец-Кралове

Унікальна фабрика, де цінуються любов до деталей і німецьке інженерне мистецтво. Високий професіоналізм, сучасні технології і велика культура звуку.