V 175

slide1
slide1
slide1
slide1
iconiconiconicon

<
>

V 175

Цінні матеріали, строгий контроль якості. Індивідуальне ручне інтонування на слух.

b

Піаніно і роялі, в які легко закохатися. Зроблено в Європі компанією «К. Бехштейн ». Від піаніно для новачків до професійного рояля.

Сенсаційний успіх на ринку!

Рояль W.Hoffmann Vision V 175: чудовий результат європейських технологій. Чудовий рояль з напрочуд привабливим співвідношенням ціни і якості. Європейське звучання, відмінна якість обробки, хороший тембр.
Новий рояль W.HOFFMANN Vision V 175, зроблений на фабриці C. Bechstein Europe, відрізняється надзвичайно вигідною ціною. Будучи виробником фортепіано, які користуються заслуженою славою, ми відповідаємо перед нашими клієнтами в усьому світі за кожну нову модель, яку ми випускаємо на ринок! Купуючи недорогий інструмент, наш клієнт повинен бути впевнений, що не залишиться розчарованим! Рояль W.HOFFMANN Vision V 175 – це гідна альтернатива інструментам з характерним азійським звучання. Цей інструмент також був виготовлений компанією C. Bechstein Europe в Чехії, випускається на нашій новій фабриці чудово навченими фахівцями на основі німецьких технологій і досвіду німецьких інженерів. Цього не можна не почути і не відчути!

Купуючи недорогий рояль, насамперед, слід звернути увагу на звучання!

Своє завдання материнська компанія «К. Бехштейн», до складу якої входить і C. Bechstein Europe, бачить у виготовленні інструментів різних марок і модельних рядів, об’єднаних виключно високою якістю і чіткими конструктивними принципами, – і які вписуються у свій конкретний сегмент. Фірмова філософія компанії «К. Бехштейн»поширюється на всю продукцію компанії, незалежно від цінового сегменту. Скрупульозно підібрані компоненти рояля W.HOFFMANN Vision V 175 були до дрібниць продумані німецькими експертами, які працюють в нашому унікальному відділі досліджень і конструкторських розробок. Основні складові частини всіх інструментів, в тому числі і недорогих, пройшли дуже ретельний відбір. Купуючи рояль модельного ряду W. Hoffmann Vision, ви оціните його звучання і механіку: це чесний інструмент, міцний і солідний.

V 175 Розміри

151

Ширина см

175

Довжина см

320

Вага кг

pianino

C. Bechstein Europe – фабрика в Градец-Кралове

Унікальна фабрика, де цінуються любов до деталей і німецьке інженерне мистецтво. Високий професіоналізм, сучасні технології і велика культура звуку.