V 183

slide1
slide1
slide1
slide1
iconiconiconicon

<
>

V 183

Насичений резонанс, збалансованість, стабільний звук, чудові виконавчі характеристики.

b

Піаніно і роялі, в які легко закохатися. Зроблено в Європі компанією «К. Бехштейн ». Від піаніно для новачків до професійного рояля.

Недорогий салонний рояль, в який легко закохатися

Гарний і при цьому недорогий інструмент, що підходить для приємного проведення дозвілля, вправ і роботи. Модельний ряд W.Hoffmann Vision також відрізняється європейським звучанням.
Салонний рояль W.Hoffmann Vision V 183 можна порекомендувати, зважаючи на його відмінну якість звуку і обробку деталей. Невисока ціна роялів цього модельного ряду зовсім не означає, що вони є результатом масового виробництва! Комплексна виробнича структура фабрики C. Bechstein Europe дозволяє випускати різні по конструкції інструменти марки W.Hoffmann.
Зверніть увагу на їхні технічні характеристики! Фабрика C. Bechstein Europe виробляє конкурентоспроможні, недорогі роялі з традиційно чудовим звуком і механікою. Як підтверджують матеріали в пресі і на телебаченні: тут створені всі умови для виготовлення чудових піаніно і роялів на європейському рівні з повною відповідальністю за марку, що входить до складу компанії «К. Бехштейн».

Чіткі критерії для підбору якісних матеріалів для цього салонного рояля

Вибір матеріалів здійснює унікальний відділ науково-дослідних розробок материнської компанії «К. Бехштейн» . І для салонного рояля V 183, основні складові частини підбираються з високою ретельністю. Вирішальним критерієм є більш раціональне виробництво із залученням обраних постачальників, а також концентрація на найголовнішому, при цьому жодних компромісів з точки зору звучання, якості механіки і довговічності.

V 183 Розміри

152

Ширина см

183

Довжина см

320

Вага кг

C. Bechstein Europe – фабрика в Градец-Кралове

Унікальна фабрика, де цінуються любов до деталей і німецьке інженерне мистецтво. Високий професіоналізм, сучасні технології і велика культура звуку.