Z 185 Standard

slide1

Z 185 Standard

Солідний салонний рояль, який відповідає високим вимогам, за унікально доступною ціною.

img

Zimmermann, designed by C. Bechstein: новий масштаб у класі «мій перший інструмент». Дивно приємна ціна. Від стандарту до класики.

Недорогий салонний рояль для вибагливих музикантів

Салонний рояль Zimmermann Z 185 Standard – справжній «богатир» у славній сім’ї роялів Zimmermann. Відрізняється багатим об’ємним звучанням і солідною обробкою. Ви хочете купити надійний рояль за вигідною ціною? Радимо звернути увагу на Zimmermann Z 185 Standard! Це вірний музичний супутник для всіх, хто цінує в салонному роялі багатство звучання і робить ставку на європейський стандарт за доступною ціною. Модель Zimmermann Z 185 Standard вражає навіть досвідчених і вимогливих музикантів: у неї дуже приємна механіка, відмінна динаміка і дивовижний обсяг звуку. При виготовленні цих інструментів використовують тільки найякісніші матеріали, які піддають ретельній обробці. Цей рояль ви можете купити, не роздумуючи!

Наша фірмова система забезпечення якості – гарантія при купівлі нового рояля

Кожен рояль модельного ряду Zimmermann відповідає високим технічним і естетичним вимогам відповідно до системи менеджменту якості компанії «К. Бехштейн». Суворий контроль, що проводиться на фабриці в процесі виробництва, забезпечує стабільно високу якість, що відповідає європейським стандартам. Таким чином, рояль Zimmermann Z 185 Standard з його красивим дизайном і дивовижною силою звуку являє собою реальну альтернативу старим інструментaм і за неймовірно доступною ціною забезпечує якість designed by Bechstein – «Розробленo компанією «Бехштейн».

Z 185 Standard Розміри

153

Ширина см

185

Висота см

360

Вага кг

pianino