Політика конфіденційності

Справжня Політика конфіденційності роз’яснює характер, обсяг і мету обробки персональних Даних (надалі «Дані») в рамках нашого Інтернет-ресурсу і пов’язаних із ним веб-сайтів, функціоналу і контенту, а також зовнішньої присутності в Інтернеті, наприклад, нашого профілю в соціальних мережах (далі в сукупності іменовані «Інтернет-ресурс»). Відносно використовуваної термінології, наприклад, «персональні дані» або їх «обробка», ми посилаємося на визначення, наведені в ст. 4 Загального регламенту про захист персональних Даних (DSGVO).

Відповідальність

Відповідальність за даний веб-сайт несе акціонерне товариство «К. Бехштейн ПІАНОФОРТЕФАБРИК АГ». Компанія «К. Бехштейн АГ» юридично представлена ​​Штефаном Фреймутом (голова правління), Ральфом Девором, Вернером Альбрехтом.

Головний офіс знаходиться в м Берлін, Німеччина. Компанія зареєстрована в Торговому реєстрі дільничного суду Берліна-Шарлоттенбурга під № HRB 61824, ідентифікаційний номер платника ПДВ: DE136567813

C. Bechstein Pianofortefabrik Aktiengesellschaft
im stilwerk, Kantstraße 17
10623 Berlin (Німеччина)

Тел. + 49 30 2260 559 12

Факс + 49 30 2260 559 15

E-Mail: info@bechstein.de

Категорії Даних, які оброблюються:

– Облікові дані (наприклад, ПІБ, адреса).

– Контактні дані (наприклад, адреса електронної пошти, номери телефонів).

– Змістовні дані (наприклад, розміщений текст, фотографії, відео).

– Дані про використання (наприклад, відвідувані веб-сайти, інтерес до контенту, час доступу).

– Метадані / комунікаційні дані (наприклад, інформація про пристрій, IP-адреси).

Мета обробки:

– Надання Інтернет-ресурсу, його функціоналу і контенту.

– Відповіді на контактні запити і спілкування з користувачами.

– Заходи щодо забезпечення безпеки Даних.

– Вимірювання охоплення аудиторії і маркетинг.

1. Визначальні правові підстави

Відповідно до ст. 13 GDPR ми надаємо вам інформацію про правові підстави обробки Даних. Якщо в Політиці конфіденційності правові підстави не називаються, діє таке положення: правовою підставою для отримання згоди є п. А) ст. 6 (1) і ст. 7 DSGVO, правовою підставою для обробки, необхідної для виконання нами послуг і договірних заходів, а також для відповідей на запити, – п. B) ст. 6 (1) DSGVO, правовою підставою для обробки, необхідної для виконання наших юридичних зобов’язань, – п. C) ст. 6 (1) DSGVO, а правовою підставою для обробки, необхідної з метою забезпечення наших законних інтересів, – п. F) ст. 6 (1) DSGVO. У разі, якщо обробка персональних Даних потрібна для захисту життєвих інтересів суб’єкта або іншої фізичної особи, правовою підставою для цього служить п. D) ст. 6 (1) DSGVO. Німецька редакція цієї Політики конфіденційності і нашого веб-сайту, є обов’язковими для виконання. Місцем розгляду спорів є м. Берлін.

2. Зміни та оновлення Політики конфіденційності

Просимо вас регулярно ознайомлюватися зі змістом нашої Політики конфіденційності. Ми коригуємо політику конфіденційності, як тільки це стає необхідним з огляду на зміни в проведеній нами обробці Даних. Ми повідомимо вам, як тільки буде потрібна участь з вашого боку, викликана змінами (наприклад, надання згоди), або інше індивідуальне повідомлення.

3. Заходи щодо забезпечення безпеки

3.1. Відповідно до ст. 32 DSGVO – з огляду на стан розвитку науки і техніки, витрати на імплементацію, характер, обсяг, особливості та цілі обробки, а також розподіл усіх можливих ризиків і небезпеки для прав і свобод фізичних осіб, – ми приймаємо відповідні технічні та організаційні заходи, щоб гарантувати співрозмірний ризику рівень безпеки. Дані заходи включають, зокрема, забезпечення конфіденційності, цілісності та доступності Даних шляхом контролю фізичного доступу до даних, а також їх доступу, введення, передачі, забезпечення доступності і поділу. Ми також створили процедури, що забезпечують здійснення прав суб’єкта Даних, видалення Даних і реагування на загрозу безпеці Даних. Крім того, ми враховуємо аспекти захисту персональних Даних вже при розробці або виборі апаратного і програмного забезпечення, а також процедур відповідно до принципу захисту Даних типово і на основі продуманих дій (стаття 25 DSGVO).

3.2. Одним із заходів безпеки є зашифрована передача Даних з вашого браузера на наш сервер.

4. Співпраця з особами щодо обробки даних та третіми сторонами

4.1. Якщо в рамках процесу обробки ми розкриваємо Дані іншим особам і компаніям (особам, що обробляють Дані, або третім сторонам), передаємо їм ці Дані або іншим чином надаємо доступ до них, то це здійснюється тільки на підставі законного дозволу (наприклад, якщо передача Даних третім сторонам, як того вимагають провайдери, а послуг для виконання договору відповідно до п. b) ст. 6 (1) DSGVO), якщо ви надали свою згоду, якщо це передбачено юридичним зобов’язанням або на підставі наших законних інтересів (наприклад, при використанні агентів, веб-хостів і т.д.).

4.2. Якщо ми доручаємо обробку Даних третім сторонам на основі так званого договору на проведення обробки Даних, то це виконується на основі ст. 28 DSGVO.

5. Передача в треті країни

Якщо ми обробляємо Дані в третій країні (наприклад, за межами Європейського Союзу (ЄС) або Європейської економічної зони (ЄЕЗ)) або якщо обробка здійснюється в рамках використання сторонніх послуг, а також розкриття або передачі Даних третім сторонам, то це робиться тільки в тому випадку, якщо така обробка здійснюється з метою виконання наших (перед) договірних зобов’язань, на підставі наданої вами згоди, на основі юридичного зобов’язання або для забезпечення наших законних інтересів. За умови надання юридичних дозволів або дозволів в силу договору ми обробляємо або доручаємо обробляти Дані в третій країні тільки при наявності особливих умов, зазначених в ст. 44 і далі DSGVO. А це означає, що обробка здійснюється, наприклад, на основі особливих гарантій, таких як офіційно визнаний рівень захисту Даних, має відповідати європейському (наприклад, Privacy Shield – Програма по захисту конфіденційності Даних) або дотримання офіційно визнаних спеціальних договірних зобов’язань (так званих Стандартних договірних умов).

6. Права суб’єктів персональних Даних

6.1. Ви маєте право запросити підтвердження щодо того, обробляються чи відносяться до вас персональні дані, і якщо справа йде саме так, то ви маєте право запросити довідку про ці Дані, а також додаткову інформацію та копію цих Даних відповідно до ст. 15 DSGV

6.2. Відповідно до ст. 16 DSGVO ви маєте право вимагати внесення доповнень, що відносяться до ваших Даних або виправлення, які відносяться до ваших неточних персональних даних.

6.3. Згідно ст. 17 DSGVO ви маєте право вимагати негайного видалення персональних даних, які відносяться до вас або, як альтернатива, обмеження обробки Даних згідно ст. 18 DSGVO.

6.4. Згідно ст. 20 DSGVO ви маєте право вимагати отримання персональних даних, наданих нам вами, і запросити їх передачу іншим контролерам.

6.5. Крім того, відповідно до ст. 77 DSGVO ви маєте право подати скаргу в компетентний наглядовий орган.

7. Право на відкликання згоди

Ви маєте право з дією на майбутнє відкликати згоду, яка надана раніше, відповідно до ст. 7 (3) DSGVO.

8. Право на заперечення

Ви в будь-який час маєте право на заперечення проти майбутньої обробки персональних даних, які відносяться до вас відповідно до ст. 21 DSGVO. Зокрема, ви маєте право подати заперечення проти обробки з метою прямого маркетингу.

9. Видалення Даних

9.1. Оброблені нами персональні дані видаляються або обмежуються при їх обробці у відповідності зі ст. 17 і 18 DSGVO. Якщо в цій Політиці конфіденційності немає прямих вказівок, то дані, що зберігаються у нас, видаляються, як тільки вони більш не потрібні для виконання цілей, для яких вони були отримані, і такому видаленню не перешкоджають встановлені законом терміни зберігання Даних.
У разі, якщо Дані з сайту не видаляються через їх необхідність для інших допустимих законом цілей, їх обробка буде обмежена. Це означає, що проводиться блокування Даних, і їх обробка для інших цілей не виконується. Це відноситься, наприклад, до Даних, які повинні зберігатися в зв’язку з вимогами податкового права та бухгалтерського обліку.

9.2. Відповідно до вимог законодавства зберігання відбувається, зокрема, упродовж 6 років відповідно до абз. 1 § 257 Торгового укладення Німеччини (торгові книги, інвентарні описи, вступні баланси, річні звіти, торгові листи, звітні бухгалтерські документи і т.д.) і впродовж 10 років відповідно до абз. 1 § 147 Податкового укладення Німеччини (книги, записи, звіти про стан справ, звітні бухгалтерські документи, торговельні та ділові листи, документи, які стосуються оподаткування і т.д.).

10. Xостінг

10.1. Послуги хостінгу, якими ми користуємося, призначені для надання таких послуг – надання інфраструктури і платформи, обчислювальних потужностей, майданчики для зберігання і бази Даних, забезпечення безпеки і технічного обслуговування, – які ми використовуємо для експлуатації даного Інтернет-ресурсу.

10.2. При цьому ми, або наш хостінг-провайдер, обробляємо облікові дані, контактні дані, змістовні дані, дані щодо договорів, дані про використання, метадані та комунікаційні дані клієнтів, зацікавлених сторін і відвідувачів даного Інтернет-ресурсу на основі наших законних інтересів в ефективному і безпечному наданні справжнього Інтернет-ресурсу відповідно до п. f) ст. 6 (1), DSGVO в поєднанні зі ст. 28 DSGVO (укладення Договору на обробку Даних від нашого імені).

11. Виконання договірних зобов’язань

11.1. Ми обробляємо облікові дані (наприклад, ПІБ і адреси, а також контактні дані користувачів), дані щодо договорів (наприклад, використовувані послуги, ПІБ контактних осіб, платіжні дані) з метою виконання наших зобов’язань за договором і послуг відповідно до п. B) ст. 6 (1) DSGVO. Дані, зазначені в онлайнових формах, як обов’язкові для заповнення, є необхідними для укладення договору.

11.2. В рамках використання наших онлайн-сервісів ми зберігаємо IP-адреси і час кожної дії користувача. Таке збереження проводиться на підставі наших законних інтересів, а також інтересів користувачів для захисту від протиправного та іншого несанкціонованого використання. Передача цих Даних третім сторонам, як правило, не проводиться, за винятком тих випадків, коли це необхідно в рамках здійснення наших вимог або за наявності юридичного обов’язку відповідно до. п. c) ст. 6 (1) DSGVO.

11.3. Ми обробляємо дані про використання (наприклад, відвідування веб-сторінок нашого Інтернет-ресурсу, інтерес до нашої продукції) і змістовні дані (наприклад, записи в контактній формі або профіль користувача) для рекламних цілей в профілі користувача, щоб інформувати користувача, наприклад, вказуючи на продукцію, яка могла б його зацікавити, виходячи з послуг, якими він скористався раніше.

11.4. Видалення відбувається після закінчення терміну дії запропонованих законом гарантійних та інших порівнянних зобов’язань, причому необхідність зберігання Даних перевіряється кожні три роки; в разі передбачених законом зобов’язань з архівування, видалення проводиться після їх закінчення (по завершенні термінів зберігання в контексті господарського права (6 років) і податкового права (10 років)).

12. Встановлення контакту

12.1. При зверненні до нас (через контактну форму або по електронній пошті) Дані, що надаються користувачем для обробки його запиту і його виконання згідно з п. B) ст. 6 (1) DSGVO, обробляються нами.

12.2. Інформація про користувача може бути збережена в нашій системі управління взаємодії з клієнтами («CRM-система») або аналогічній системі обробки запитів.

12.3. Ми видаляємо запити, якщо в них більш немає потреби. Ми перевіряємо необхідність зберігання кожні два роки. У разі передбачених законом зобов’язань з архівування видалення проводиться після їх закінчення (по завершенні термінів зберігання в контексті господарського права (6 років) і податкового права (10 років)).

13. Адміністрування, організація роботи офісу і управління контактами

13.1. Ми обробляємо Дані в рамках виконання адміністративних завдань і організації нашого бізнесу, фінансового обліку та дотримання правових зобов’язань, таких як архівування. При цьому ми обробляємо ті ж Дані, які обробляємо і в рамках виконання договірних зобов’язань. Обробка проводиться на підставі п. C) ст. 6 (1) DSGVO і п. F) ст. 6 (1) DSGVO. Oбробка зачіпає клієнтів, зацікавлених осіб, ділових партнерів і відвідувачів веб-сайту. Мета обробки і наш інтерес в цьому полягають в адмініструванні, фінансовому обліку, організації роботи офісу, архівування Даних, тобто в задачах, які служать для підтримки нашого бізнесу, виконання наших зобов’язань і надання наших послуг. Видалення Даних стосовно виконання договорів і здійснення комунікації за договорами відповідає Даним, вказаннним для наведених вище процесів обробки.

13.2. При цьому ми розкриваємо або передаємо Дані податковій інспекції, експертам, таким як податкові консультанти і аудитори, а також іншим інстанціям, які займаються збором мит, і провайдерам платіжних послуг.

13.3. Крім того, на основі наших ділових інтересів ми зберігаємо інформацію про провайдерів, організаторів заходів та інших ділових партнерів, наприклад, для подальшого звернення до них. Як правило, такі дані, які відносяться, головним чином, до компаній, ми зберігаємо на постійній основі.

14. Техніко-економічний аналіз і дослідження ринку

14.1. Для того щоб ефективно вести бізнес, а також розпізнавати тенденції ринку, побажання клієнтів і користувачів, ми аналізуємо наявні у нас Дані щодо виробничих процесів, договорів, запитів і т. д. При цьому ми обробляємо облікові дані, контактні дані, дані щодо платежів і договорів, дані про використання, метадані клієнтів відповідно до п. f) ст. 6 (1) DSGVO, причому суб’єктами персональних Даних є клієнти, зацікавлені сторони, ділові партнери, відвідувачі і користувачі цього Інтернет-ресурсу.

14.2. Аналіз проводиться з метою техніко-економічної оцінки, маркетингу та досліджень ринку. При цьому ми можемо враховувати профілі зареєстрованих користувачів, що містять дані, що стосуються, наприклад, їх купівельної поведінки. Аналіз допомагає нам зробити його зручнішим для використання, а також оптимізувати нашу комерційну пропозицію і рентабельність. Аналіз призначений виключно для нас і не буде розкриватися третім сторонам, крім тих випадків, якщо він проводиться анонімно і його результати викладені в узагальненій формі.

14.3. Якщо такий аналіз або такі профілі є персональними, то вони будуть видалені або анонімізовані після розірвання договору з користувачем або ж через два роки після укладення договору. Крім того, слід згадати, що загальний техніко-економічний аналіз і загальні визначення тенденцій проводяться, наскільки це можливо, в анонімізованій формі.

15. Політика конфіденційності в рамках подачі документів для працевлаштування на вакантну посаду

15.1. Ми обробляємо Дані особи, яка подає документи, тільки для цілей і в рамках процедури подачі документів для працевлаштування на вакантну посаду відповідно до вимог законодавства. Обробка таких Даних здійснюється для виконання наших (перед) договірних зобов’язань в рамках процесу подачі документів по визначенню п. B) ст. 6 (1) DSGVO і п. F) ст. 6 (1) DSGVO, якщо обробка Даних є для нас необхідною, наприклад, в рамках юридичної процедури в Німеччині додатково застосовується § 26 Федерального закону Німеччини про захист Даних (BDSG)).

15.2. Процедура подачі документів передбачає, що кандидати для працевлаштування на вакантну посаду надають нам свої відповідні персональні дані. Необхідні для надання Дані кандидатів відзначені в онлайн-формі, якщо ми пропонуємо таку, в іншому випадку вони слідують з результатів опису вакантної посади; як правило, вони включають відомості про особу, поштову і контактну адреси, а також документи, які стосуються процедури подачі інформації на заміщення вакантної посади, такі як супровідний лист, біографія, характеристики і дипломи. Крім того, кандидати мають право в добровільному порядку надати нам додаткову інформацію.

15.3. Передачею нам документів кандидати для працевлаштування на вакантну посаду погоджуються на обробку своїх Даних для цілей підбору кандидатів відповідно до типу і обсягу обробки, які викладені в цій Політиці конфіденційності.

15.4. Якщо в рамках подачі документів для працевлаштування на вакантну посаду кандидат на добровільній основі повідомить особливі категорії персональних Даних в сенсі ст. 9 (1) DSGVO, то їх обробка буде додатково проводитися відповідно до п. B) ст. 9 (2) DSGVO (наприклад, персональні дані, пов’язані зі здоров’ям, інвалідністю або етнічним походженням). Якщо в рамках подачі документів для працевлаштування на вакантну посаду у кандидата будуть запитані особливі категорії персональних Даних в сенсі ст. 9 (1) DSGVO, то їх обробка буде додатково проводитися відповідно до п. А) ст. 9 (2) DSGVO (наприклад, дані про здоров’я, якщо це необхідно для здійснення професійної діяльності).

15.5. Кандидати можуть надсилати нам свої документи електронною поштою. У зв’язку з цим ми просимо врахувати, що електронні листи, як правило, відправляються в незашифрованому вигляді, і про криптографічний захист Даних повинні подбати самі кандидати. Ми не несемо відповідальності за канал передачі документів від відправника на наш сервер і тому рекомендуємо скористатися доставкою поштою. Адже замість подачі документів електронною поштою кандидати, як і раніше, мають можливість відправити нам ці документи поштою.

15.6. Дані, надані кандидатами, можуть піддаватися нами додатковій обробці в разі успішного працевлаштування кандидата. В іншому випадку, якщо процедура подачі документів для працевлаштування не буде успішною, Дані кандидата будуть видалені. Дані кандидата будуть видалені і в тому випадку, якщо кандидат відмовиться від участі в конкурсі на заміщення вакантної посади, що він має право зробити в будь-який час.

15.7. Видалення Даних, за умови обґрунтованої процедури відкликання згоди з боку кандидата, проводиться після закінчення шестимісячного терміну, тим для того, щоб ми могли відповісти на будь-які питання щодо конкурсу, які можуть виникнути, і виконати наші зобов’язання з надання доказів відповідно до Закону Німеччини про рівне ставлення . Рахунки-фактури з будь-якого відшкодування витрат на відрядження архівуються відповідно до приписів податкового законодавства.

16. Збір Даних доступу і файлів реєстрації

16.1. Грунтуючись на наших законних інтересах в сенсі п. F) ст. 6 (1) DSGVO ми проводимо збір Даних щодо кожного доступу до сервера, на якому розташована ця служба (так звані файли журналів веб-сервера). Дані доступу включають в себе таку інформацію, як ім’я запитаної веб-сторінки, файл, дату і час запиту, кількість переданих Даних, повідомлення про успішний запит, тип і версію браузера, операційну систему користувача, URL-адресу реферера (раніше відвідувана сторінка), IP-адреса і провайдер.

16.2. Інформація про файли журналів веб-сервера зберігається в цілях безпеки (наприклад, для розслідування протиправного використання Даних або шахрайських дій) протягом максимум семи днів, після чого видаляється. Дані, подальше збереження яких потрібне в цілях доказів, не підлягають видаленню до остаточного роз’яснення конкретного інциденту.

17. Веб-сторінки в соціальних мережах

17.1. У нас є сторінки в соціальних мережах і на соціальних платформах, щоб спілкуватися на них з активними клієнтами, зацікавленими особами та користувачами, а також надавати їм інформацію про наші послуги.

17.2. Ми наголошуємо на тому, що при цьому персональні дані користувачів можуть оброблятися за межами Європейського Союзу. Внаслідок цього можуть виникнути ризики для користувачів, оскільки це, наприклад, може ускладнити здійснення користувачами своїх прав. Що стосується постачальників послуг (провайдерів) в США, сертифікованих відповідно до вимог Угоди Privacy Shield, ми вказуємо на те, що ці провайдери тим самим зобов’язуються забезпечувати безпеку даних на рівні, еквівалентному європейському законодавству.

17.3. Крім того, дані користувачів зазвичай обробляються для цілей дослідження ринку і рекламних цілей. Таким чином, наприклад, на основі купівельної поведінки і похідних із неї інтересів користувачів можуть бути сформовані профілі користувачів. У свою чергу, профілі користувачів можуть використовуватися, наприклад, для розміщення в межах платформи і поза нею такої реклами, яка, як можна припустити, буде відповідати інтересам користувачів. Зазвичай для цих цілей на комп’ютері користувача зберігаються файли cookie, в яких зберігається інформація по купівельну поведінку й інтереси даного користувача. Крім того, в профілях користування дані можуть зберігатися також незалежно від пристроїв, що використовуються користувачами (зокрема, якщо останні є членами відповідних платформ і зареєстровані в них).

17.4. Обробка персональних даних користувачів проводиться на підставі наших законних інтересів в ефективному наданні інформації користувачам, а також в спілкуванні з користувачами відповідно до п. F) ст. 6 (1) DSGVO. Якщо відповідні провайдери запитують у користувачів згоду на обробку персональних даних (тобто підтвердження користувачем своєї згоди, наприклад, шляхом проставлення спеціального знаку («галочки») або натисканням кнопки), то правовою основою обробки є п. А) ст. 6 (1) і ст. 7 DSGVO.

17.5. Відносно докладного опису відповідної обробки і можливостей відмови від отримання (opt-out) ми наводимо посилання на наступні сторінки провайдерів, що містять необхідну інформацію (див. нижче).

17.6. У разі запитів на отримання інформації і пред’явлення прав користувачів ми також вказуємо на те, що найбільш ефективно вони можуть бути заявлені провайдерам. Тільки провайдери мають доступ до даних користувачів і можуть безпосередньо вживати відповідні заходи і надавати інформацію, яку запитують. Якщо вам при цьому все ж знадобиться допомога, ви можете зв’язатися з нами.

Facebook (Facebook Ireland Ltd., 4 Grand Canal Square, Grand Canal Harbour, Dublin 2, Ірландія) – Політика конфіденційності: www.facebook.com/about/privacy/ , відмова від отримання (Opt-Out): www.facebook.com/settings и www.youronlinechoices.com , Угода Privacy Shield: www.privacyshield.gov/participant .

Google/ YouTube (Google LLC, 1600 Amphitheatre Parkway, Mountain View, CA 94043, США) – Політика конфіденційності: policies.google.com/privacy , відмова від отримання (Opt-Out): adssettings.google.com/authenticated , Угода Privacy Shield: www.privacyshield.gov/participant .

Instagram (Instagram Inc., 1601 Willow Road, Menlo Park, CA, 94025, США) – Політика конфіденційності / відмова від отримання (Opt-Out): instagram.com/about/legal/privacy/ .

Twitter (Twitter Inc., 1355 Market Street, Suite 900, San Francisco, CA 94103, США) – Політика конфіденційності: twitter.com/de/privacy , відмова від отримання (Opt-Out): twitter.com/personalization, Угода Privacy Shield: www.privacyshield.gov/participant .

Pinterest (Pinterest Inc., 635 High Street, Palo Alto, CA, 94301, США) – Політика конфіденційності/ відмова від отримання (Opt-Out): about.pinterest.com/de/privacy-policy .

LinkedIn (LinkedIn Ireland Unlimited Company Wilton Place, Dublin 2, Ірландія) – Політика конфіденційності www.linkedin.com/legal/privacy-policy , відмова від отримання (Opt-Out): www.linkedin.com/psettings/guest-controls/retargeting-opt-out , Угода Privacy Shield: https://www.privacyshield.gov/participant?id=a2zt0000000L0UZAA0&status=Active .

Xing (XING AG, Dammtorstraße 29-32, 20354 Hamburg, Німеччина) – Політика конфіденційності/відмова від отримання (Opt-Out): https://privacy.xing.com/de/datenschutzerklaerung.

18. Файли cookie та вимір охоплення аудиторії

18.1. Файли cookie можуть зберігати різну інформацію. Файл cookie, в основному, використовується для зберігання інформації про користувача (або пристрої, на якому зберігається цей файл cookie) під час або після відвідування веб-сайту.

18.2. Тимчасові, або сесійні, файли cookie – це такі файли cookie, які видаляються після того, як користувач залишає веб-сторінку і закриває вікно свого браузера. «Постійними» файлами cookie називають такі файли, які зберігаються на комп’ютері навіть після закриття браузера. «Сторонніми файлами cookie» називають такі файли cookie, які пропонуються іншими провайдерами, відмінними від особи, відповідальної за веб-сайт.

18.3. Ми можемо використовувати тимчасові і постійні файли cookie та роз’яснюємо це в рамках нашої Політики конфіденційності. Крім того, в рамках цієї Політики конфіденційності користувачам також пояснюється використання файлів cookie в рамках оцінки охоплення аудиторії.

18.4. Якщо користувачі не хочуть, щоб файли cookie зберігалися на їх комп’ютері, їм буде запропоновано відключити відповідний параметр в системних налаштуваннях свого браузера. Збережені файли cookie можуть бути видалені в системних налаштуваннях браузера. Видалення файлів cookie може призвести до функціональних обмежень відповідного веб-сайту.

18.5. Ви можете заперечити використання файлів cookie, які служать для вимірювання охоплення аудиторії і рекламних цілей, скориставшись сторінкою відмови від реклами Ініціативної групи по рекламі в мережі Інтернет (Network Advertising Initiative) (http://optout.networkadvertising.org/) і додатково веб- сайтом США (http://www.aboutads.info/choices) або європейським веб-сайтом (http://www.youronlinechoices.com/uk/your-ad-choices/).

19. Google Analytics

19.1. Грунтуючись на наших законних інтересах (в т.ч. інтерес в проведенні аналізу, оптимізації та ефективного використання нашого веб-сайту відповідно до п. F) ст. 6 (1) DSGVO), ми користуємося послугами Google Analytics, сервісу веб-аналітики, що надає компанія Google LLC («Google»). Google використовує файли cookie. Інформація про використання користувачем веб-сайту, отримана за допомогою файлів cookie, передається на сервер компанії Google в США і зберігається там.

19.2. Google сертифікований відповідно до Програми щодо захисту конфіденційності, яка забезпечує гарантію дотримання європейського законодавства про конфіденційність (https://www.privacyshield.gov/participant?id=a2zt000000001L5AAI&status=Active). (https://www.privacyshield.gov/participant?id=a2zt000000001L5AAI&status=Active).

19.3. Google буде використовувати цю інформацію від нашого імені, щоб оцінити використання нашого Інтернет-ресурсу користувачами, зібрати звіти про діяльність в рамках даного Інтернет-ресурсу і надати нам додаткові послуги, пов’язані з використанням цього Інтернет-ресурсу та Інтернету. При цьому на основі оброблюваних Даних можуть бути створені псевдонімізовані профілі користувачів.

19.4. Ми використовуємо службу Google Analytics для показу реклами, розміщеної компанією Google і її партнерами, тільки тим користувачам, які проявили інтерес до нашого Інтернет-ресурсу або які володіють певними характеристиками (наприклад, інтерес до конкретних тем або товарів, який визначається на основі відвіданих ними веб-сайтів), які ми передаємо в Google (так звані цільові аудиторії ремаркетингу або Google Analytics). За допомогою цільових аудиторій ремаркетингу ми також прагнемо досягти того, щоб наша реклама відповідала потенційним інтересам користувачів і не дратувала їх.

19.5. Ми використовуємо службу Google Analytics тільки при активованій анонімізації IP. Це означає, що IP-адреса користувачів буде скорочена компанією Google на території держав-членів Європейського Союзу або інших держав, які є учасниками Угоди про Європейський економічний простір. Тільки у виняткових випадках повна IP-адреса буде відправлена на сервер Google, що знаходиться в США, і там скорочена. IP-адреса, відправлена браузером користувача, що не буде об’єднана з іншими даними Google. Користувачі можуть запобігти зберігання файлів cookie за допомогою відповідного налаштування свого браузера; користувачі також можуть заборонити збір компанією Google Даних, згенерованих файлом cookie і стосуються використання їх Інтернет-ресурсу, а також обробку зазначених Даних компанією Google, шляхом скачування і установки модуля браузера, скориставшись наступним посиланням: tools.google.com/dlpage/gaoptout.
Ви можете запобігти збір персональних даних службою Google Analytics, натиснувши на наступне посилання. При цьому буде встановлений файл opt-out-cookie, який запобігає подальшому збору ваших персональних даних при відвідуванні даного веб-сайту в майбутньому: деактивація Google Analytics.

19.6. Додаткову інформацію про використання Даних компанією Google, можливості припинення та відмови можна знайти на веб-сайтах Google: www.google.com/intl/de/policies/privacy/partners («Використання компанією Google персональних Даних при використанні вами веб-сайтів або додатків наших партнерів»), policies.google.com/technologies/ads («Використання персональних даних в цілях реклами»), adssettings.google.com/authenticated («Управління інформацією, яку Google використовує для показу вам реклами»).

19.7. Варто згадати, що після 14 місяців персональні дані підлягають анонімізації або видаленню.

20. Послуги маркетингу і ремаркетингу, що надаються компанією Google

20.1. Грунтуючись на наших законних інтересах (в т.ч. інтересі в проведенні аналізу, оптимізації та ефективного використання нашого веб-сайту відповідно до п. F) ст. 6 (1) DSGVO), ми в рамках нашого Інтернет-ресурсу використовуємо послуги маркетингу та ремаркетингу (скорочено звані маркетингові послуги компанії Google), LLC, 1600 Amphitheatre Parkway, Mountain View, CA 94043, USA («Google»).

20.2. Компанія Google сертифікована відповідно до Програми по захисту конфіденційності, яка забезпечує гарантію дотримання європейського законодавства про конфіденційність (https://www.privacyshield.gov/participant?id=a2zt000000001L5AAI&status=Active).

20.3. Маркетингова служба Google дозволяє нам краще управляти рекламою нашого веб-сайту і на нашому веб-сайті таким чином, щоб вона була показана тільки тим користувачам, інтересам яких вона потенційно відповідає. Якщо користувачеві демонструється, наприклад, реклама продукції, якою він зацікавився на інших веб-сайтах, то мова йде про ремаркетинг. Для цих цілей при запиті наших та інших веб-сторінок, на яких працює маркетингова служба Google, безпосередньо компанією Google встановлюється код Google і так звані (ре) маркетингові теги (невидимі зображення або код, також називаються «веб-маяками»).
З їх допомогою на пристрої користувача зберігається індивідуальний файл cookie, тобто невеликий файл (замість файлів cookie також можуть використовуватися інші співставні технології). Файли cookie можуть бути встановлені різними доменами, включаючи google.com, doubleclick.net, invitemedia.com, admeld.com, googlesyndication.com або googleadservices.com. У цьому файлі вказується, які веб-сайти відвідав користувач, яким контентом він цікавиться і на які пропозиції він натиснув, окрім того, наводиться технічна інформація про браузер і операційну систему, посилаючись на веб-сторінки, час відвідування і іншу інформацію про використання веб-ресурсу. Також проводиться збір IP-адреси користувачів, причому в рамках використання служби Google Analytics ми заявляємо, що скорочення IP-адреси проводиться в державах-членах Європейського Союзу або інших державах-учасницях Угоди про Європейський економічний простір і тільки у виняткових випадках IP-адреси в нескороченому вигляді передаються на сервер компанії Google на території США і там скорочуються. IP-адреса не буде об’єднана з даними користувача в рамках інших пропозицій компанії Google. Компанія Google може зв’язати вищевказану інформацію з подібною інформацією з інших джерел. Якщо після цього користувач відвідує інші веб-сайти, йому може бути показана реклама, що відповідає його інтересам і адаптована до них.

20.4. Обробка персональних даних користувачів в рамках маркетингових послуг Google проводиться в псевдонімізованій формі. Це означає, що Google, наприклад, не зберігає ПІБ або адреси електронної пошти користувачів, а обробляє відповідні Дані, згенеровані файлом cookie, в рамках псевдонімізованного профілю користувача. З точки зору Google це означає, що реклама адмініструється і відображається не для конкретно ідентифікованої людини, а для власника cookie, незалежно від того, хто цей власник файлу cookie. Це не поширюється на той випадок, якщо користувач у прямій формі дозволив компанії Google обробляти його Дані, не вдаючись до подібної процедури псевдонімізаціі. Інформація, яка зібрана про користувачів маркетинговою службою Google, передається в Google і зберігається на серверах Google на території СШA.

20.5. Серед маркетингових послуг, що надаються компанією Google, ми використовуємо, зокрема, рекламну програму Google AdWords. У випадку з Google AdWords кожен рекламодавець отримує свій «відслідковуючий файл cookie». Файли cookie не можна відстежувати через веб-сайти рекламодавців AdWords. Інформація, зібрана за допомогою файлу cookie, використовується для створення статистики відстеження для рекламодавців AdWords, які прийняли рішення про відстеження переходів. Рекламодавці побачать загальну кількість користувачів, які натиснули на їх рекламу і були перенаправлені на сторінку, забезпечену тегом відстеження переходів. Однак, вони не отримують інформацію, за допомогою якої можлива ідентифікація користувачів.

20.6. На основі маркетингової служби DoubleClick компанії Google ми можемо залучати рекламу сторонніх провайдерів. DoubleClick використовує файли cookie, які дозволяють компанії Google і її партнерським сайтам розміщувати рекламу на основі відвідувань користувачами цього веб-сайту або інших веб-сайтів в Інтернеті.

20.7. На основі маркетингової служби AdSense компанії Google ми можемо залучати рекламу сторонніх провайдерів. AdSense використовує файли cookie, які дозволяють компанії Google і її партнерським сайтам розміщувати рекламу на основі відвідувань користувачами цього веб-сайту або інших веб-сайтів в Інтернеті.

20.8. Також ми можемо використовувати інструмент Google Optimizer. В рамках так званого А / B-тестування Google Optimizer дозволяє нам зрозуміти, як різні зміни на веб-сайті (наприклад, зміна полів введення, оформлення і т.д.) впливають на ефективність його роботи. Для цих цілей файли cookie зберігаються на пристроях користувачів. При цьому проводиться обробка тільки псевдонімізіванних Даних користувачів.

20.9. Крім того, ми можемо використовувати «Диспетчер тегів Google» для залучення і адміністрування аналітичних і маркетингових послуг Google Analytics на нашому веб-сайті.

20.10. Додаткову інформацію про використання Даних для маркетингових цілей компанією Google див. на оглядовій сторінці: policies.google.com/technologies/ads, Політика конфіденційності компанії Google доступна за посиланням https://policies.google.com/privacy.

20.11. Якщо ви хочете відмовитися від персоналізованої реклами, що отримується через маркетингову службу Google, ви можете скористатися наданими компанією Google можливостями, що дозволяють виконати відмову від отримання: adssettings.google.com/authenticated.

21. Інформаційна розсилка

21.1. Інформація, що наведена нижче, служить для того, щоб поставити вас до відома про зміст нашого інформаційного бюлетеня, а також про процедури підписки, розсилки і статистичної оцінки, а також про ваше право відмови від отримання розсилки. Підписавшись на наш інформаційний бюлетень, ви погоджуєтесь щодо його отримання і описаних процедур.

21.2. Зміст розсилки: ми відправляємо інформаційні бюлетені, електронні листи і інші електронні повідомлення з рекламною інформацією (далі «розсилка новин») тільки за згодою одержувача або при наявності законного дозволу. Якщо в рамках підписки на розсилку новин конкретно описано зміст інформаційного бюлетеня, воно є вирішальним для дачі згоди користувачем. Наші інформаційні бюлетені також містять інформацію про нашу продукцію, комерційні пропозиції, заходи і нашу компанію.

21.3. Облікові дані: щоб підписатися на розсилку, достатньо вказати свою адресу електронної пошти. В якості опції ми просимо вас вказати ПІБ, щоб ми могли звертатися до вас персонально в рамках розсилки.

21.4. Електронне повідомлення Double-Opt-In і протоколювання: підписка на наші новини виконується в рамках так званої процедури Double-Opt-In. Це означає, що після реєстрації ви отримаєте електронне повідомлення з проханням підтвердити підписку на розсилку новин. Це підтвердження необхідно для того, щоб унеможливити реєстрацію з використанням чужих адрес електронної пошти. Процедура підписки на розсилку новин протоколюється, щоб можна було підтвердити проведення процедури підписки, як того вимагає законодавство. Це включає в себе збереження часу реєстрації та підтвердження, а також IP-адреси. Аналогічним чином протоколюється внесення змін до ваших даних, що зберігаються у провайдера послуг.

22. Провайдер послуг з розсилки новин

22.1. Розсилка здійснюється через MailChimp, платформу для інформаційних розсилок компанії Rocket Science Group, LLC, 675 Ponce De Leon Ave NE # 5000, Atlanta, GA 30308, США. З Політикою конфіденційності даного провайдера послуг можна ознайомитися тут: mailchimp.com/legal/privacy/. Компанія Rocket Science Group LLC d / b / a MailChimp сертифікована відповідно до Програми по захисту конфіденційності, що забезпечує гарантію відповідності європейським стандартам захисту Даних (https://www.privacyshield.gov/participant?id=a2zt0000000TO6hAAG&status=Active).

22.2. Крім того, провайдер послуг розсилки може, згідно зі своєю власною інформацією, використовувати ці дані – в псевдонімізованій формі, тобто без можливості співвіднесення з конкретним користувачем, – для оптимізації або поліпшення своїх власних послуг, наприклад, для технічної оптимізації розсилки та подання інформаційних бюлетенів або для статистичних цілей, щоб визначити, в яких країнах проживають одержувачі розсилки. Однак провайдер послуг розсилки не використовує персональних Даних наших одержувачів інформаційної розсилки, щоб звернутися до них від власного імені або передати їх третім сторонам.

23. Визначення успішності розсилки

Інформаційні бюлетені містять так звані веб-маяки, тобто однопіксельний файл, який викликається з серверу провайдера послуг при відкритті інформаційного бюлетеня. В рамках такої вибірки спочатку проводиться збір технічної інформації, в тому числі інформації про браузер і вашу систему, а також вашу IP-адреси і час виклику.
Ця інформація використовується для технічного поліпшення послуг, що надаються на основі їх технічних характеристик, а також цільової аудиторії і звичок читання на основі місця (яке може бути визначено за IP-адресою) або часу вибірки. Зібрані статистичні дані також дозволяють визначити, чи будуть відкриватися інформаційні бюлетені, і якщо так, то коли, і які посилання будуть натиснуті. З технічних причин ця інформація може бути співвіднесена з конкретним одержувачем інформаційного бюлетеня. Проте, спостереження за окремими користувачами не є ні нашою метою, ні метою провайдера послуг. Оцінка Даних призначена в першу чергу для того, щоб розпізнавати читацькі звички наших користувачів і адаптувати до них наш контент або щоб відправляти нашим користувачам матеріали різного змісту відповідно до їх інтересів.

23.1. Розсилка і визначення її успішності здійснюються на підставі згоди отримувачів відповідно до п. А) ст. 6 (1) DSGVO в поєднанні з п. 3 абз. 2 § 7 Закону Німеччини про боротьбу з недобросовісною конкуренцією або на підставі законного дозволу відповідно до п. 3 § 7 Абз. 3 того ж Закону.

23.2. Протоколювання процесу реєстрації проводиться на підставі наших законних інтересів відповідно до п. F) ст. 6 (1) DSGVO і є доказом згоди користувача на отримання розсилки.

24. Відмова від отримання розсилки / відкликання згоди на отримання розсилки:

Одержувачі інформаційної розсилки можуть в будь-який час відмовитися від розсилки новин, тобто відкликати свою згоду на її отримання. Посилання для відмови від розсилки новин наводиться в кінці кожного інформаційного бюлетеня. Тим самим одночасно припиняється їх згода на визначення успішності розсилки. На жаль, відгук однієї тільки згоди на визначення успішності розсилки не є можливим, в цьому випадку проводиться відмова від усієї підписки на розсилку новин. При її анулюванні від отримання інформаційного бюлетеня персональні дані будуть видалені, за винятком тих випадків, якщо їх збереження є обов’язковим в силу закону або обгрунтованим, причому в цьому випадку їх обробка обмежується тільки зазначеними винятковими цілями. Зокрема, на підставі наших законних інтересів ми можемо зберігати відсортовані адреси електронної пошти до трьох років, перш ніж видалити їх, з тим щоб мати можливість надати докази згоди, виданої раніше для цілей розсилки інформаційних бюлетенів. Обробка цих Даних обмежується метою можливого захисту від претензій. Індивідуальний запит про видалення персональних Даних можливий в будь-який час, за умови, що в той же час буде підтверджено наявністю згоди на отримання розсилки новин в минулому.

25. Залучення послуг і контенту, що надаються третіми сторонами

25.1. Грунтуючись на наших законних інтересах (в т.ч. інтерес в проведенні аналізу, оптимізації та ефективного використання нашого веб-сайту відповідно до п. F) ст. 6 (1) DSGVO), ми в рамках нашого Інтернет-ресурсу залучаємо контент і послуги, які надаються сторонніми провайдерами, для використання такого контенту і послуг, наприклад, відеороликів або каталогу шрифтів (далі по тексту в сукупності іменовані “Контент”).

Це завжди передбачає, що сторонні провайдери такого Контенту бачать IP-адреси користувача, оскільки без IP-адреси вони не зможуть відправити Контент на браузер користувача. Таким чином, IP-адреса необхідна для подання цього Контенту. Ми намагаємося використовувати тільки такий Контент, провайдери якого використовують IP-адреси виключно для доставки Контенту.

Крім того, сторонні провайдери можуть використовувати так звані піксельні теги (невидимі зображення, також відомі, як «веб-маяки») для статистичних або маркетингових цілей. Піксельні теги можуть використовуватися для оцінки інформації, такої як трафік відвідувачів на сторінках цього веб-сайту. Псевдонімізована інформація також може зберігатися в файлах cookie на пристрої користувача і може включати, зокрема, технічну інформацію про браузер і операційну систему, посилання на веб-сайти, час відвідування і іншу інформацію про використання нашого Інтернет-ресурсу.

25.2. Нижче ми представляємо огляд сторонніх провайдерів, а також їх контенту, посилань на їхні заяви про захист Даних, які містять додаткову інформацію про обробку Даних і вже згадані тут можливості подачі заперечення (права відмовитися від отримання розсилки):

– бібліотека вільно розповсюджуваних шрифтів Google Fonts компанії Google, LLC., www.google.com/fonts. Використання шрифтів Google Fonts стає можливим в результаті з’єднання вашого браузера з серверами компанії Google (як правило, на території USA). Політика конфіденційності: policies.google.com/privacy, Opt-Out: https://adssettings.google.com/authenticated.

картографічний сервіс Google Maps стороннього постачальника Google LLC, 1600 Amphitheatre Parkway, Mountain View, CA 94043, USA. Політика конфіденційності: www.google.com/policies/privacy/, Opt-Out: www.google.com/settings/ads/. Оброблювані персональні дані можуть включати, зокрема, IP-адреси користувачів і Дані про їх місцезнаходження, однак збір таких Даних не проводиться без отримання згоди користувачів (зазвичай виконується в рамках налаштувань їх мобільних пристроїв). Обробка Даних може проводитися на території США.

– відеоролики платформи YouTube стороннього постачальника Google LLC, 1600 Amphitheatre Parkway, Mountain View, CA 94043, USA. Політика конфіденційності: policies.google.com/privacy, відмова від отримання (Opt-Out): https://adssettings.google.com/authenticated.

– відеоролики платформи Vimeo провайдера Vimeo Inc., Attention: Legal Department, 555 West 18th Street New York, New York 10011, USA. Політика конфіденційності: vimeo.com/privacy. Ми звертаємо вашу увагу на те, що провайдер Vimeo може використовувати послуги (https://www.google.com/policies/privacy), а також на можливість відмови від отримання послуг Google-Analytics (http://tools.google.com/dlpage/gaoptout?hl=de) і деактивації використання компанією Google персональних Даних з метою маркетингу (https://adssettings.google.com/).