Рояль C. Bechstein Sterling

img

Срібний звук: рояль C. Bechstein Sterling Grand Piano

Унікальність: цей єдиний у своєму роді рояль вашої мрії з золотистого клена, що світиться, прикрашений справжнім листовим золотом і стильними елементами, являє собою досконалу комбінацію дорогоцінних елементів.

img

Обидві компанії пишаються своєю півторастолітньою історією і з успіхом втілюють мрії своїх замовників.

img

Багато місяців майстри обох компаній працювали разом, надихаючи один одного. І результат перевершив усі очікування.

img

«Robbe & Berking і Carl Bechstein керуються однаковими ідеалами і цінностями», – вважає Карл Шульце, голова правління компанії «К. Бехштейн ПІАНОФОРТЕФАБРИК». «Обидва виробники дбайливо зберігають традиції найвищої майстерності і уособлюють досконалість ручної роботи, тому ми відразу ж із захопленням відгукнулися на пропозицію Олівера Беркінга».

img

A «срібний» рояль допоміг їм вперше здійснити і загальну мрію. «Срібло – це завжди хороший тон», – каже Олівер Беркінг, власник і директор Robbe & Berking ось уже в п’ятому поколінні. Але ж хороший тон, багатий звук цінує і компанія «Карл Бехштейн».

img

img

Срібна інкрустація від Robbe & Berking на роялі B-212 просто фантастично відображає світло в будь-якому приміщенні. Для цього знадобилося більше шести кілограмів срібла. З нього виконані всі блискучі елементи не тільки самого інструменту, але і банкетки, на якій сидить піаніст.

img

Video

img

Навіть ті, що додаються до рояля ключ і камертон зроблені з стерлінгового срібла 925-ї проби. І хоча більша резонансна дека, покликана посилювати звук струн, виготовлена ​​не з масивного срібла, a з гірської ялини, її поверхня покрита сріблястим лаком. Рояль C. Bechstein Sterling Grand Piano – справжній витвір мистецтва німецьких майстрів.

Довідник по фортепіано

Ми розповімо вам, на що звертати увагу при покупці фортепіано.
Довідник по фортепіано