Технічна академія «K. Бехштейн»

Наша фірмова Академія «К. Бехштейн» для налаштувальників пропонує всім експертам, які підтримують партнерські відносини з компанією« Бехштейн» , спеціальні цільові курси.

academia

Форум чудової якості

Для компанії «К. Бехштейн» , виробника елітних піаніно і роялів, одне з пріоритетних завдань полягає в створенні глобальної мережі надійних партнерів по сервісу. Наша фірмова Академія «К. Бехштейн» для налаштувальників пропонує всім експертам, які підтримують партнерські відносини з компанією« Бехштейн», спеціальні цільові курси. Це прекрасна можливість, що дозволяє спілкуватися на рівні експертів і розширювати свої технічні знання про особливості бехштейнівських піаніно і роялів.

Навчальні теми

Семінари і тренінги фокусують увагу на найбільш важливих аспектах надання сервісних послуг:

 • Стабільне музичне налаштування
 • Регулювання і виконавчі характеристики
 • Тембральне налаштування роялів і піаніно
 • Концертний сервіс
 • Установка демпферів на роялі
 • Монтаж і обслуговування систем Vario
 • Ремонт поверхонь і правильний догляд за ними

Індивідуальний тренінг

Ми будемо раді запропонувати вам (додатковий) індивідуальний тренінг. Навіть досвідченим фортепіанним майстрам, які вже багато років успішно працюють за фахом, налаштовуючи концертні роялі і інструменти приватних клієнтів, нам є що запропонувати для підвищення і зміцнення кваліфікації.

Гармонійно вписуються в програму семінарів екскурсія по нашій фабриці / нашим фабрикам, знайомство з виробництвом інструментів, маса додаткової інформації, пов’язаної з компанією «К. Бехштейн» і жвавий обмін досвідом під час неформального спілкування вечорами.

Місце проведення

Навчання проводиться, в основному, на фабриці «К. Бехштейн» в Зайфхеннерсдорфі (Саксонія), окремі блоки можуть проводитися в Берліні або на фабриці C. Bechstein Europe в Градец-Кралове (Чехія). Наші фабрики в даний час по праву вважаються найбільш передовими в галузі виробничих майданчиків в Європі: тут найвища традиційна майстерність поєднується з найсучаснішими технологіями.

Тривалість навчання

Пропонуємо на вибір:

 • Бехштейнівські вікенди
 • Навчання протягом 2- 5 днів
 • Навчання протягом одного тижня
 • Навчання протягом декількох тижнів

Хто може брати участь?

Пропозиція адресована, головним чином, нашим партнерським організаціям і фахівцям, які працюють з нашими офіційними дилерами на вільній основі. Робочі мови: тільки англійська і німецька. Альтернативний варіант: вас супроводжує колега, який може взяти на себе функції перекладача.

У разі інтересу детальну інформацію, в тому числі про вартість семінарів, вам надасть Вернер Альбрехт (Werner Albrecht), адреса електронної пошти: service@bechstein.com

Враження від семінарів

slide1
slide2
slide3
slide4


Бехштейнівські вікенди

Ми запрошуємо фортепіанних майстрів наших офіційних дилерів взяти участь в наших вікендах – обмін досвідом і семінарах в супроводі наших експертів, які працюють на виробництві. З ранку п’ятниці до полудня неділі ви тренуєтеся на елітних інструментах C. Bechstein. Крім того: обмін досвідом, екскурсія по фабриці і неформальне спілкування.

Виберіть одну тему, на якій ви хотіли б сфокусувати свою увагу протягом цих 2,5 днів (в цілому 16 годин).

Деякі теми на вибір

Тембральне налаштування роялів і піаніно

Налаштування та інтонування інструментів C. Bechstein. Ви можете вибрати між інтонуванням піаніно або роялів.

Виконавчі характеристики роялів і піаніно

Регулювання механіки роялів, хитрі прийоми і поради щодо зміни виконавчих характеристик. Ви можете вибрати між регулюванням піаніно або роялів.

Демпфери на роялі і педаль состенуто

Установка демпферів, регулювання механіки демпфірування, педалі, в тому числі состенуто.

Все про систему Vario (монтаж і обслуговування)

Монтаж і обслуговування механічного відключення звуку, а також електронної частини системи Vario, діагностика роботи і усунення можливих неполадок системи.

Концертний сервіс

Як мені оптимально налаштуватися на піаніста і підготувати для нього рояль? Ми розповімо вам, як правильно встановити кілочки в кілкову дошку без збільшення діаметра посадкового місця, поділимося інформацією про правильний інструмент, налаштування в порівнянні частоти музичних інтервалів, температурі, чистоті хорового ладу, октавах і їх розтягуванні.

Поверхні

Ремонт корпусу (сатиновані поліровані поверхні) і правильний догляд за ними.

fabrica

Schulungsort:

Die C. Bechstein Manufaktur in Seifhennersdorf / Sachsen

Дати найближчих вікендів:
Вікенд
23. – 25.03.2018 р.
Уикэнд
15. – 17.06.2018 р.
Уикэнд
14. – 16.09.2018 р.
Інші теми – в брошурі
Faltblatt zur Technikerakademie (Deutsch)
Leaflet for Technicians Academy (English)
Faltblatt zu C. Bechstein Weekends (Deutsch)
Leaflet for C. Bechstein weekends (English)
widget-map

Контакт

img

Katrin Schmidt

Керівник відділу сервісу

Katrin Schmidt
C. Bechstein Pianofortefabrik AG
Зв’яжіться з нами