Про нас

about

«К. Бехштейн Піанофортефабрік Берлін» / C. Bechstein Europe

Марка C. Bechstein сьогодні постає в новому блиску! Фортепіанна фабрика «К. Бехштейн», німецький виробник акустичних піаніно і роялів найвищої якості, була заснована в 1853 році в Берліні. Нинішній асортимент, який ми пропонуємо професійним піаністам, організаціям і просто любителям музики, розрахований практично на будь-який бюджет.
Наші інструменти можна придбати в усьому світі за рахунок мережі наших офіційних партнерів; в одній тільки Німеччині є 14 фірмових салонів C. Bechstein. Компанія «К. Бехштейн АГ» зі штаб-квартирою в Берліні, німецька фабрика і Центр компетенції в саксонському місті Зайфхеннерсдорф, а також дочірнє підприємство C. Bechstein Europe в м. Градец-Кралове (Чехія), де ми виробляємо інструменти під брендом W.Hoffmann, роблять нас основним європейським виробником піаніно і роялів (зі штатом близько 350 чоловік).
Компанія C. Bechstein Europe, яка перебуває в Градец-Кралове, – чеське дочірнє підприємство, засноване компанією «К. Бехштейн Піанофортефабрік АГ» в 2006 році з інвестиціями в розмірі 15 млн. євро та отримало доступ до найбільш передових технологій. Модернізована виробнича база може похвалитися найсучаснішими умовами праці. W.Hoffmann входить в число тих воістину одиничних брендів, які, як і раніше, виробляються в Європі і збут яких налагоджений по всьому світу, в тому числі і в Азії.

Наша філософія

«К. Бехштейн»- всесвітньо відомий бренд роялів і піаніно преміум-класу, що став синонімом унікально багатого звучання, яким захоплюються протягом багатьох поколінь і професійні музиканти, і меломани.
Компанія «К. Бехштейн ПІАНОФОРТЕФАБРІК Берлін»- провідний в Європі виробник ексклюзивних роялів і піаніно. Уже шосте покоління фахівців – фортепіанних майстрів, інженерів, експертів з інтонування – працюють на цьому підприємстві, заснованому Карлом Бехштейном в Берліні в 1853 році. Саме Карлу Бехштейну вдалося створити інструмент з дивно співучим звучанням, що ідеально підходить для концертних виступів, завдяки чому бренд дуже швидко набув численних шанувальників серед знаменитих композиторів, піаністів і просто любителів музики.
Секрети професійної майстерності, які заповідав Карл Бехштейн, не забуті. Сьогодні на фортепіанній фабриці «К. Бехштейн», розташованої в німецькій Саксонії, працюють 150 фахівців найвищого класу, які відчувають відповідальність за майбутнє цієї унікальної марки і важливість передачі знань наступним поколінням. В основі виробництва лежить унікальний сплав досвіду, традицій, сучасних технологій, новаторських ідей і новітніх досліджень використовуваних матеріалів з метою безперервного вдосконалення інструментів, в тому числі їх ігрового механізму і тембрального багатства звучання.

Фірмові репліки і нові розробки

Завдяки високому професіоналізму та компетентності своїх фахівців компанії «К. Бехштейн» вдається відроджувати знамениті моделі, які свого часу викликали сенсацію і вже стали історією. Так, в 2015 році друге народження пережив легендарний рояль «Сфінкс» (для створення репліки цього шедевра знадобилося 1600 годин роботи), а також розкішний рояль C. Bechstein B 212 Sterling, прикрашений масивними аплікаціями зі срібла (при співпраці з Robbe & Berking – європейським лідером в виробництві срібних виробів). Ці унікальні, єдині у своєму роді, інструменти – справжні перлини, призначені для тих любителів музики, які цінують неповторність.

Провідне навчально-виробниче підприємство
Компанія «К. Бехштейн» бачить своє постійне завдання і справжню місію в тому, щоб пробудити у молоді інтерес до професії фортепіанного майстра і передати свій багатющий досвід і секрети професії. Недарма компанія «К. Бехштейн» займає провідне положення в світі з комплексного навчання фахівців у галузі виробництва фортепіано преміум-класу.

Перевага завдяки професійним знанням і досвіду

Компанія «К. Бехштейн» незмінно інвестує в підвищення кваліфікації персоналу, а також в найсучасніші технології, багатий асортимент і оптимізацію зберігання матеріалів. Ставка робиться на постійне збільшення глибини виробництва, що дозволяє забезпечити максимальну якість окремих компонентів і бути незалежними від постачальників. Це досить незвичайне рішення, що йде врозріз із звичними тенденціями на ринку, особливо на тлі цілого ряду підприємств галузі, які все більше переходять на збірку отриманих від постачальників вузлів і деталей.